Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vizipipához kerámiám rossz,...

Vizipipához kerámiám rossz, mert cask 1 lyuk van rajta a 4 helyett. Ha kifúrnám fúróval a plusz 3 lyukat jó lenne, és nem lenne valami probléma pipázáskor?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Édes istenem.... Hogy egyeseknek mennyi bajuk van. Még jó, hogy van az internet és lehet segíteni másokon.
2010. márc. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod de szerintem el fog törni:S amúgy a neten találsz rendes kerámiát hozzá érdemesebb akkor venni.
2010. márc. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi utolso,nem... már kifurtam :D csak az a kérdés,hogy ki lehet-e rendesen azt mosni? szóval ami fúrás után por bennemarad?
2010. márc. 24. 17:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy ki lehet, maximum beáztatod ha furcsa íze lenne :D
2010. márc. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kifurtam jo lett
2010. ápr. 13. 23:20
 6/7 anonim válasza:
Édes istenem..100ft-é kapsz egy kerámiát aminek semmi baja ..
2010. jún. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jaja.. vettem is egy ujat ,meg ki is furtam.. jo mind a 2 .és az egyikkisebb igy ha kevesebb dohányom van akkor azt használom,szal most tökjo..
2010. jún. 20. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!