Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A vízipipa tényleg erős? Mi a...

A vízipipa tényleg erős? Mi a jó benne egyáltalán?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 16:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Utolsó:


"úgy is használják:magyarul nem tüdőzik le"

"üstszürőből leszakadó mikro vatta,vagy papírdarabok amik a tüdőt irritálják!"


HE?


Mellesleg a vizipipát letüdőzik...

2011. febr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:

a 9. válaszírónak 02-03 12:36"

Nem szeretnék különösebb véleményt nyílvánítani, hogy most káros vagy nem. Én se vagyok biztos egyikben sem.

Az tuti igaz, hogy 1 pipa nem = 1 doboz cigivel.

DE azt írtad nem okoz függőséget. Van két haverom aki régóta pipázik és persze általába nem veszik észre mert mindig társaságba vannak és pipáznak de ha egy nap nem tömnek már alig bírják ki és érzik a hiányát. Tehát van függőség szerintem, akár kémiai akár a szokás.

2011. febr. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Fizikai függőség nincs, csak a szokás.


Én amíg dohányoztam azt MINDEN NAP KELLETT csinálni, óránként. Mindegy volt, hogy fáradt vagy, korán keltél, későn fekszel, éhes vagy, stb. Ha 10 perced volt kajálni akkor inkább rágyújtottál és nem ettél.


Mióta vizipipázom azóta ha itthon vagyok és lazítok akkor néha kettőt is pipázom. De nem minden áron, van, mikor egy hétig rá se nézek vagy kettőig. Ha fáradt vagyok, ha éhes, akkor nem érdekel. Tehát ez nem olyan érzés, mint a nikotinfüggőség.

2011. febr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
tegnap 11:23 -as nem hagytam ki betűt!! A füstszűrőből leszakadó mikro-vatta vagy -papírdarabok irritálják a tüdőt!Attól függ miből csinálják a füstszűrőt!
2011. febr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

öö...


1., A vizipipán nincs füstszűrő

2., Ha szerinted nem kell letüdőzni, akkor hogy iritálja a tüdődet?


Ebből már nem fogsz jól kijönni...

2011. febr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
a vízipipán a füstszűrő az a toszott hosszú cső amin végigmegy a füst. komolyan emberek, aki még nem látott ilyet, az miért próbál meg okoskodni?!
2011. febr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 teszla válasza:

b+ vizipipából füvet szoktunk szívni és nem dohányt!!

2 slukk és beálsz:)

2011. febr. 8. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
A fennt leírtak füstszűrő irritálja a tüdőt stb a Cigarettára vonatkoztak összehasonlítás képpen!!!
2011. febr. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
A vizipipa nagyon jó és hangulatos is de ne tüdőzd le mert az már káros viszont nincs papirégés ami ugye káros és hideg is a füst és finom is hiszen különböző aromákat lehet kapni ami illatos is és finom édes is van akik füvet(marihuánát) szivnak benn el mivel azt letüdőzik nagyon kemény hatása van sokkal mélyebben beállsz tőle mint ha csak simán tekernél egy cigit ha jó a fű olyan mintha lsd nyaltál volna de a hatás 2 óránál tovább nem tart de addig nagyon jó fless:)ezt olvastam valahol azért tudom:)
2011. febr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
Már bocsi de sokan azt irják a vizipipában nincs füstszűrő aki ilyen hülyeséget mond az még soha sem látott vizipipát hiszen maga a viz a füstszűrő csak a butáknak mondom de a nevében is benne van minél hidegebb a vizz annál jobb én jeget szoktam a vizbe rakni nagyon kellemesen lehűti és megtisztitja a füstöt jéghideg lesz a füst nem rosz.
2011. febr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!