Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hányinger a cigi miatt?

Hányinger a cigi miatt?

Figyelt kérdés
Mitől van az hogy reggelente, meg hogyha erősebb cigit szívok sokszor "kerülget" a hányinger? Gondoltam rá hogy étgyomor miatt is lehet, de ha eszek, akkor is. Estefele ha szívok, semmi bajom nincsen. Lehet nem bírja a tüdőm? Amúgy arany marlborot szívok, és fél éve dohányzom aktívan.
2011. jan. 31. 16:34
1 2
 1/11 tetris ***** válasza:
7%

Gratulálok! Szerencsésen tönkreteszed az egészségedet ezzel a k. cigivel. Mi a fenének kellett rászoknod? Látod, most meg már kínlódhatsz miatta. Akár a cigitól van a reggeli hányinger, akár nem, sztem sürgősen állj le vele, mert csak hasznodra válik, ha leszoksz.

Arról már nem is beszélve, hogy milyen drága.

2011. jan. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én teljesen tisztában vagyok vele, hogy sokan utálják, és megy a harc itt a dohányzó és nemdohányzók között. Nem szívok el napi fél dobozzal sem, ennyi az ami jól esik, és igen nem egészséges, de egészségesebb mintha 2dobozzal szívnák. De normális választ kérnék.. :)
2011. jan. 31. 16:41
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán okozhatja, reggel szívj gyengébbet (jó nagy hülye vagy, hogy rászoktál, de a véleményem más kérdés)
2011. jan. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
nálam volt, h tényleg behánytam tőle, de egy idő után elmúlt a hányinger, neked is el fog, főleg ha most leszoksz róla, amit nagyon ajánlok, mert később úgyis le akarsz szokni róla, és piszkosul fogod magad szidni, h miért nem most szoktál le, mert most még ezerszer könnyebb.
2011. jan. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Juhász Bettina válasza:
100%
Azért van hányingered, mert nem kívánod a cigit, csak megszokásból szívod. Velem is előfordult már ez! ;-)
2011. jan. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Velem is előszokott fordulni, mert már "kényszerből" gyújtok rá nem "élvezetből" .. utálom, és néha olyanokat szoktam fintorogni meg öklendezni, hogy alig bírom visszafogni magam... Mélyen veszem a levegőt és elmúlik.
2011. jan. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg feltolja a gyomorsavat és ha dobsz rá 1-2 kávét,még a taccs is összejöhet.Nekem sikerült nemegyszer.

Ez a produkció sikerülhet már gyenge cigitől is.

Nem ítélem el a dohányosokat (15 évig nyomtam),még mielőtt megtalál valaki.

2011. febr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
marha vagy tetris, azért mert megmurdáló félben van a férjed még nem kéne állandóan poáfznod.
2011. ápr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Fagzal válasza:
Simán lehet, főleg akkor, ha éhgyomorra csinálod, esetleg tolod mellé a KV-t, netán az alkoholt. Ettől megemelkedik a gyomorsavtermelés, és ha nem zár jól a gyomorszájad - amibe pl. a KV besegít - , jön a reflux. A gyomorsav párolog, feljut a garatig, vagy akár még feljebb, és jön a hányinger.
2012. dec. 12. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ilyen panaszokat élek át én is jelenleg. Aktívan dihányoztam 5 évig, de már 4 éve leszoktam. Az elmúlt 2 hétben erős késztetést éreztem, hogy rágyújtsak. Megtettem... Hányingerem volt, szédültem, elálmosodtam extrém módon. Már jobban vagyok, de hogy én még egyszer cigit nem szívok az biztos... Így is 1040 Ft volt egy szaros doboz cigi.
2014. ápr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!