Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan kell letüdőzni a cigit?

Hogyan kell letüdőzni a cigit?

Figyelt kérdés
hogy ne kapjak szájrákot csak azért kérdem...
2009. febr. 11. 15:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Mert a tüdőrák jobb? Amúgy beleszívsz a cigibe, mintha levegőt vennél, nem nagy mesterség, bár még nem próbáltam.
2009. febr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
52%

Mert nem a szádon keresztül szívnád a tüdődbe??!! ostoba!

Jobb lenne ha nem ilyeneken rágódnál, hanem sportolnál és tanulnál!!

2009. febr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
mikor beleszivsz a cigibe, akkor veszel egy nagy levegőt..ez az első 1-2 szálnál még nagyon rossz lesz..és hülyén fogod érezni magad a nagy levegő miatt, de utána már megszokod h h kell, és sokkal kellemesebb lesz elszivni egy cigit..de én azt ajánlom, ha rendesen szeretnél megtanulni cigizni, vmi gyengébbel kezdd el..mert ha piros marlbival kezdesz..na az kicsit kegyetlen lenne..sztem egy szürke pallmall jó hozzá. énis azzal kezdtem:D..am hány éves vagy?:D
2009. febr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
14 vok...am nem akarok cigizni..csak egyszer probáltam ki..és enm tudtam hogy kell..am köszi a válaszokat
2009. febr. 11. 16:11
 5/22 anonim válasza:
18%
14 éveseket nem lehet kiszolgálni cigivel, mert büntethető. Mivel te 14 vagy, én simán feljelenthetnélek, és most fel is foglak ezért.
2009. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
A cigi használóját nem lehet feljelenteni mert ugyanúgy dohányozhat mit én csak azt lehet feljelenteni aki kiszolgálja.
2009. febr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
88%

"14 éveseket nem lehet kiszolgálni cigivel, mert büntethető. Mivel te 14 vagy, én simán feljelenthetnélek, és most fel is foglak ezért."


a megtestesült JÓINDULAT.. bravoo

2009. márc. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
100%

off: fel akarod jelenteni? tudsz róla bármilyen infot is?azon kívűl, hogy 14 éves????? és ha egyszer próbálta,mi van abban???nem baj..szint...

on: én is dohányzom 18 éves vagyok,és eleinte én sem tudtam, hogy hogyan kell,de aztán spontán jött,mintha a szádon vennél levegőt :)

2009. ápr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
79%
Mér lehetnee ezér feljelentenii??:O énis 14 vagyok és dohányzok L/14
2009. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
30%
Megijedtél, mi? :D Hát ha feljelenteni nem is, de ha a rendőrbácsi elkap, nyugodtan hazavihet, sőt kérheti a személyidet / diákodat. Amúgy grat, 14 évesen.....
2009. ápr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!