Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan kell letüdőzni a cigit?

Hogyan kell letüdőzni a cigit?

Figyelt kérdés
hogy ne kapjak szájrákot csak azért kérdem...
2009. febr. 11. 15:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

A dohányosoknak 3 fajtája létezik. Első akik szándékosan nem tüdőzik le, a második akik letüdőzik, a harmadik pedig akik azt hiszik(!) hogy letüdőzik. Az utolsó kategóriába tartoznak a legtöbben! Akik azt gondolják, hogy sima levegővétel, az téved. Nekem is ma "tanították" meg. Miután megszívtad a cigit venni kell rá egy kis levegőt, hogy teljesen átjárja a tüdőd. Ettől rám tört a köhögés, pedig ugyanaz a cigi volt, mint amit eddig is szívtam. A harmadik ilyen slukk után váratlan meglepetésként egy enyhe euforikus (boldog) érzés tört rám, ami korábban cigitől soha! Nem volt olyan erős, mintha valami illegális lenne, de azért igen jó volt. (Az ötödik slukk után viszont megszédültem, úgyhogy vissza kell váltanom gyengébb cigire.)

Amúgy én sem támogatom a fiatalok dohányzását, de nem fogják magukat meggondolni attól, hogy egy ilyen oldalon kiosztjuk őket. Ha ki akarják próbálni úgyis ki fogják. A káros hatásaival pedig ők is tisztában vannak.

2013. okt. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Pataki Balázs válasza:
Figyelj! Kezdj 1 gyengéd cigivel! én 1 erőssel kezdem nem tudom miért ... jól esik :D kicsit meg is szédülök utána és megnyugtat! amúgy csak annyi hogyha szívsz a cigiből utána szívsz 1 kis levegőt
2014. júl. 29. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!