Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan kell letüdőzni a cigit?

Hogyan kell letüdőzni a cigit?

Figyelt kérdés
hogy ne kapjak szájrákot csak azért kérdem...
2009. febr. 11. 15:23
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
100%
óhh kösz. nemijedtem meg am./ezér meg amúgysee lehet feljelentenii.
2009. ápr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyesek úgy beszélnek, mint a szent emberek! Csak azt ne mondjátok, hogy ti még soha nem próbáltátok ki a cigit! Ha nem...hát akkor biztos nem volt gyerekkorotok! ENNYÍ!
2009. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
én már 18 vagyok és most gondoltam hogy kipróbálom de úgy látszik rosszal kezdtem(piros 100as marbolloval) már 3 szálat elszívtam de gyengébbel akarom folytatni.. még 16 van a dobozba.. valaki nem akar cserélni 16db szürke palmallra? elérhetőségeim megadom ha v kit érdekelne a csere, ha kell v mennyit rá is fizetek
2009. jún. 29. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
38%
ezek szerint nekem nincs gyerekkorom, mert nem próbáltam és nem is tervezem kipróbálni. ugyan így voltam az alkohollal. az első korty alkoholomat anyám előtt ittam, nem egy vad buliban. Dinnyés Bacardi volt, nagyon fincsi volt! Anyum saját maga kérdezte meg, hogy megkóstolom e. Azóta kínált már 3%-os pezsgővel, de visszautasítottam.
2010. máj. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
31%
ja és 14/L vagyok
2010. máj. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
48%
én 13 vok cigizek és?? mi van ezen?
2010. okt. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:

Én csak azt ajánlom neked, kedves kérdező, hogy NE kezdj el cigizni ( főleg ilyen fiatalon), mert nem lesz jó belőle..

Amúgy a cigit megszívod, veszel egy nagy levegőt( Én az elején úgy szoktam, hogy hááááá(ez a szívás, :D) Jött anyu/apu/tanár stb.

De ez persze nem kötelező.

Amúgy sajnálom, hogy vita lett belőle, most valaki kérdezett és bevallotta, hogy 14. Akkor azzal mi a baj?

Nem lehet senkire ráparancsolni,hogy NE TEDD!

Amúgy szájrákot hamarabb el lehet kapni, mint a tüdőrákot.

Többet nem tudok mit mondani ehhez.

2010. dec. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

úgykell letüdözni kedves kérdező hogy megfogod a spanglit beleszívsz oszt letüdőzöd:D

gyújt-gyújt, szív-szív, lenntart, kipufog..

gyújt-gyújt, szív-szív, lenntart, kipufog..

:)

2011. jan. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"én 13 vok cigizek és?? mi van ezen?"

hogy mi van ezen ? az h például előbb tanulj meg beszélni és írni kiscsíra csak aztán tömködd cigivel a szádat !

szánalom...-.-

2011. máj. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
egyébként letüdőzni egyszerű, de nem úgy kell, mintha levegőt vennél... beszívod a füstöt szájba, kiveszed a cigit a szádból, és a füstre veszel egy nagy levegőt. aztán kifújod. sokkal kevesebb füst fog kijönni.. az első néhány letüdőzés még nagyon kapar, aztán megszokod. bár nagyon erős cigik még később is kaparnak.. ha le akarod tüdőzni, akkor valami gyengébbel kezdd, pl viceroyyal.
2011. júl. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!