Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszokjak a cigiről vagy ne?

Leszokjak a cigiről vagy ne?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 14:44
1 2
 1/20 tetris ***** válasza:
Jaj, nehogy má!!!!
2011. febr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
a dohányzás ugye károsítja az egészséget. egyébként te döntésed, bár én nem értem mi jó benne.. csak büdös és sz*r
2011. febr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Of course. Hülye kérdés volt...egészségtelen és nagyon drága. Én nem mondanám büdösnek mondjuk, nekem tetszik az illata. Én kocadohányos vagyok (mindig megkínálnak és mindig elfogadom), de magamnak még nem vettem, mert annyira sajnálnám rá a pénzt...kollégista vagyok:D
2011. febr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Szokjál,ha tudsz. Persze te döntésed. Valamibe megkell halnod. Ha 10évvel ezelőtt akarsz meghalni,mint egyébként a Nagykönyvben megvan írva,csak tessék.. Majd úgy fogsz köhögni tőle mint állat.

Végülis..Lehet nemlesz semmi bajod,és elütnek..Vagy baleseted lesz. Ki hogyan nézi.


Apám is dohányos,papám abba halt bele. + Majdnem minden nap berúgott (mint apámnál. Szóval.)

2011. febr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ahogy érzed!

Próbálj meg leszokni, ha megy ügyes vagy, ha nem akkor legalább megpróbáltad. :)

2011. febr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Sosem tenném!
2011. febr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Klipi ***** válasza:
45%

A dohányzás káros önre és környezetére és annak egészségére,a dohányfüstben több mint 4000 kémiai,élőlényekre káros anyagot tartalmaz.

a dohányzás tüdőrákot,szájrákot,fejfájást,látás és hallásgyengülést,fáradékonyságot,fogsárgulást,csontritkulást és sok más eléggé kellemetlen dolgot okoz. Emellett büdös és drága.



Ha önt ezek a kemény érvek nem győzték meg a dohányzás károsságáról és feleslegességéről,akkor ön arra is való,hogy elpusztitsa magát, és tudása és léte az egész életével együtt a feledés homályába vesszen.



(Magam irtam! :D)

2011. febr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szokj le!
2011. febr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szokj le mert drágul és ki is leszel közösítve!

Ha nem megy akkor meg szokj át elektromos cigire!

2011. febr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, aranyosak vagytok :) megpróbálom abba hagyni :)
2011. febr. 14. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!