Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Néha szoktam cigizni partykor...

Néha szoktam cigizni partykor vagy ha megkívánom (ez 3hónapban max.2szer fordul elő) Nem vagyok függő és nem is undorodom a cigitől, de valahányszor elszívok egyett általában elszédülök vagy csak egy kicsit elvesztem az egyensúlyom. EZ mitől lehet?

Figyelt kérdés
(nem vagyok allergiás semmire, cigifüsttől sem undorodom, sőt néha még jól is esik, akkor mitől van ez? )
2009. febr. 12. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A füsttel Co2, Co kerül a szerveztebe, valszeg emiatt lép fel enyhe oxigénhiány. Ezenkívül a dohányos szervezet számol a cigifüsttel, éshogy emiatt a vörösvérsejtek kb 15%-a használhatatlan lesz. Egy alklmi dohányosnál ez viszont nincs meg, ezért szédülhet meg egy pillanatra.
2009. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hät, nem tudom vajon mitöl ütötted ki magad ennyire..., de tenyleg lehetseges hogy oxigenhiany. tesi orakat hogy birod?
2010. márc. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is oxigénhiány, de én a helyedben nem cigiznék többet. Komolyan megéri? 8Mondjuk én alapból el se kezdtem volna)

13/L

2010. júl. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

SZOKJ LE!!

ezzel 1000-szer egészségesebb leszel.. :)

2013. máj. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!