Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol lehet nagyon olcsó cigit...

Hol lehet nagyon olcsó cigit venni?

Figyelt kérdés
nehéz pénzügyi helyzetbe kerültem és szeretnék valami olcsót venni(egészséghuszárok takarodj!!!!!)nem szeretnék töltögetni csak végző esetben...hallottam hogy vannak ilyen 300 Ft körüliek azokat hol lehet venni?(piac?)
2011. febr. 20. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ukrajnában, ukránoktól, vagy olyanoktól, akik kijárnak oda és ide becsempészik. Én vidéki vagyok, nálunk kb. mindenki tudja, hogy kik a "terjesztők". Én is, pedig nem is cigizek. Ha vidéki vagy, akkor csak meg kell kérdezni 1-2 ismerőst, az egyik biztos tud valami infót. Ha pedig pesti vagy, akkor meg kimész a "jobb hírű" piacokra, ott találsz.
2011. febr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi!!! de bp-n valaki nem tudja pontosan h hol????(pl józsefvárosi vagy még hol?)
2011. febr. 21. 07:10
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom van a Józsefvárosin is, meg ÚjPalotán a csarnokban.

De csak hallotam. :)

2011. febr. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Viszont ha töltenéd akkor jobban kijönnél,ha lazára veszem megtöltök 600-ftból 2,5 dobozzal.
2011. febr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egészséghuszár, 40 éve dohányzom, bár megint elszántam magam, hogy abbahagyom. Tapasztalatom szerint jobb a saját töltésű, árban talán még kedvezőbb az "olcsó" ciginél, és ha dohányboltban veszed, tuti dohányt szívsz. Ki tudja mi van az "olcsó" cigiben.
2011. febr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
és az általam töltött cigi milyen minőségű lesz kb?
2011. febr. 22. 15:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Az általad töltött cigi minősége a dohánytól függ. Több félét próbáltam. Lehet, hogy reklámnak vélik és kitiltanak, ezért nem írok márkanevet. Itthon/általam ismert cigaretták közül egynek van tölthető dohány változata, (vmi olyan volt a reklámja, hogy "mindenki ismeri)1 csomag 325 Forint, megegyezik a minősége az eredeti cigivel. Nekem az volt a "mániám", hogy csak a fehér végű, aktívszenes hüvelyű cigit tudtam szívni, tölteni is ilyet vettem. Dohányboltos - ha szerencsés vagy - türelmes, szolgálatkész, majdnem mindent tud, és el is mond a dohányról és a hüvelyről.
2011. febr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
aha ok ,köszi! ,akkor megpróbálom a töltögetést és jócskán visszaveszek a napi adagomból :)
2011. febr. 22. 19:17
 9/11 anonim ***** válasza:
18.45 vagyok. Azt elfelejtettem, hogy kicsit "karcos" a töltött, innen is látszik, hogy dohány. Egyébként pár éve én is szívtam "olcsó" cigit, na az volt igazán "karcos". Vmelyik fórumon olvastam, hogy valószínű a dohánygyárak vmit raknak a dohány mellé, hogy erősebb legyen a függés. Tény, hogy amikor itthon töltött cigit szívtam, sokkal könnyebb volt abbahagyni/szüneteltetni a cigizést.
2011. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is nem rég tértem át a töltősre.

kék Goldent veszek kék golden hüvellyel.

Nem igazán van különbség az általam és a gyárban töltött között.

2011. febr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!