Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi történt tegnap (fű),...

Mi történt tegnap (fű), kicsit megijedtem?

Figyelt kérdés

Tehát 0,5-öt összekevertem kb. 1 gramm dohánnyal, elszívtam kb. 5 perc alatt.

De egyáltalán nem éreztem jól magam, féltem minden hülyeségtől, vert a szívem nagyon (de ezt tudtam, hogy lehetséges), mindennek a negatív oldalát kezdtem látni, hülyeségeken járt az agyam, de nem jó értelemben.

Aztán 1 óra múlva lefeküdtem tévézni, akkor meg jó kedvem lett és nagyon ellazultam, jól éreztem magam.

Elkerülhető valahogy ez a kezdeti rosszullét? Vagy túl sok zöldet tettem a dohányba? Nem az első alkalom volt, de az első hogy magamnak csináltam, eddig csak társaságban ment pár slukk, de akkor sosem éreztem semmi különöset.


2011. febr. 23. 12:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
11%
Drogozol, és csodálkozol, ha negatív hatása van?
2011. febr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Csodálkozom, mert pont hogy pozitívan kellett volna hatnia, ehhez képest csak ültem 1 órán át és vártam hogy legyen jobb.

Ja, és minőségi fűről beszélek, nem valami szarról.

2011. febr. 23. 12:07
 3/23 anonim ***** válasza:
64%
Sok volt a szervezetednek. Amúgy nem értem, hogy a mai fiatalságnak miért van szüksége a lazuláshoz erre.
2011. febr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
13%
Minőségi fű nincs. A drog akármilyen minőségű akkor is káros az egészségre. Hiába próbáljátok magatokat arról meggyőzni, hogy egy kis fű nem számit. Megérdemled, hogy rosszul érezted magad.
2011. febr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%

Én is tolom már jó ideje, néha velem is előfordul, hogy beparázok egyszerű dolgoktól. A 3 év alatt,mióta csinálom,kitapasztaltam,hogy akkor szokott negatívan beütni,mikor rossz napom volt. Szóval stresszeztem, vagy valami kellemetlen dolog történt velem. Ilyenkor inkább nem tépek. Vagy,ha igen,akkor előtte kellemes, pozitív dolgokat csinálok,pl rajzolok, vagyok mesefilmet nézek, szóval csak olyan dolgokat,amikben örömet lelem,és szórakoztat.

Amúgy a fű minőségétől függ, hogy sok vagy éppen jó, vagy kevés-e a 0.5 g. Régebben olyan cigiket csináltam, amiktől szinte felállni se tudtam, annyira beájultam. Aztán idővel kitapasztaltam, hogy melyikből mennyit kell tegyek,hogy jó legyen. Egyébként, ha sativa-t tolsz, az inkább az ún. "röhögtetős" fű. Az indica inkább a beájulós, elgondolkodtatós.Nem tudom, hogy neked milyen fajtád van, én az AK47-et tudom ajánlani, ez egy kellemes, hosszan tartó, filmezős, de mégis éber maradsz tőle. Fainul ellazít.

2011. febr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
19%
Én inkább a kasztrálókést tudom ajánlani neked, és az előzőnek is....
2011. febr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon jól mondta az a válaszoló aki szerint nem szabad rossz kedvre tépni.

Ez pontosan ígyvan.

Ha jó kedved van,jó a közérzeted,akkor is lehetnek parák,de nem kellemetlenek.

Jó füstölést:)

2011. febr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
28%
Ha jó kedvetek van és nincs semmi gondotok az agybajon kívül akkor minek füveztek idióták?
2011. febr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
53%

A marihuána hatóanyaga, a kannabisz, közvetve lerontja az agyi hullámtevékenységet és a tanulási képességet. Megzavarja a szelektív figyelem és a fókuszáltság, valamint a kielégültség-érzés agyi mechanizmusait, s ennek nyomán szorongás, alulmotiváltság és céltalanság léphet fel



[link]

2011. febr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
21%
Egyébként minek költötök kannabiszra? nyugtató+alkohol 5-ször erősebben hat mint azok a szar füvek.. ésmég nem is illegális
2011. febr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!