Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit tegyek? Iszonyatosan...

Mit tegyek? Iszonyatosan kívánom a cigit! (15/f) Eddig csak egyet szívtam.

Figyelt kérdés
Vannak olyan perceim, hogy legszívesebben mennék a boltba egy dobozért, eddig csak egy szálat szívtam, de mostanába nagyon kívánom... :( tudom, hogy egészségtelen meg ilyenek... Mit tegyek? :O
2011. márc. 4. 15:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
29%
Ha most nem tudsz ellenállni neki akkor örökké függő maradsz
2011. márc. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Pár osztálytársam erős cigit szív és csodálkoznak, hogy tesiórán alig kapnak levegőt...

Nem mondom, hogy ne szívj, de inkább vízipipázz. Sokkal jobb szerintem. Egy-egy jó VPP (VíziPipaParty) igazán össze tudja hozni a baráti társaságot és nagyon finom ízű és illatú dohányokat lehet kapni. Mi a csajokkal sokat ülünk össze és röhögünk azon, hogy milyen hülye fejeket vagyunk képesek vágni pipázás közben. Nem gondolom, hogy túlzásba esnénk azzal, hogy összeülünk hatan-heten, havonta egyszer (ritkán kétszer) és elszívunk egy-két tömést. :DD Most télen kevésbé lehetett a szabadban pipázni, de biztosan jó. :D


Így utolsóként megemlíteném azt, hogy sok helyen, aki dohányzik gyerekként az rossz tanuló és rossz gyerek. Magyarán suttyó, de nem kell azt hinni, hogy kettes-hármas átlaggal bírunk. Én például négyes-ötös tanuló vagyok. A többiek is jóval a hármas-négyes átlag fölött vannak.

L/14

2011. márc. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Így visszaolvasva látom, hogy azt írtam, hogy "sokat ülünk össze". Havi egy-két alkalom tényleg sok...
2011. márc. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
66%
minnél erősebb, annál kevesebb a vegyszer benne, kevésbé mérgező. Egyébként mindegy milyen, csak cigi legyen, midnegyik ugyanaz. Piros marlbi jeeeee
2011. márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
60%
SEMMIKÉPPEN SE SZÍVJ MÉG EGYET!!!Majd egy idő után elmúlik az érzésed.
2011. márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!