Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit tegyek? Iszonyatosan...

Mit tegyek? Iszonyatosan kívánom a cigit! (15/f) Eddig csak egyet szívtam.

Figyelt kérdés
Vannak olyan perceim, hogy legszívesebben mennék a boltba egy dobozért, eddig csak egy szálat szívtam, de mostanába nagyon kívánom... :( tudom, hogy egészségtelen meg ilyenek... Mit tegyek? :O
2011. márc. 4. 15:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ha kell nyugodtan szívj el egy trombitát!
2011. márc. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ha csak egyet szívtál, kizárt hogy függőség alakult volna ki, max bebeszéled magadnak.. vegyél inkább egy tábla csokit.
2011. márc. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 tetris ***** válasza:
100%

Pontosan, ahogy az eő. hsz. írta!!!!

Rágógumi is jó lehet.

2011. márc. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Nikotinos rágót vegyél!
2011. márc. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
81%
szivd a f@szom :D
2011. márc. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Hasonló helyzetben vagyok, én pár éve próbáltam ki erősebbet, most pedig szívtam néha fehéret, elég sokat (kb. 1 óra alatt olyan 8-10 szálat) és nem éreztem semmit, de néha-néha úgy érzem, hogyha rágyújt valaki, hogy kellene...


Elolvastam tegnap A. Carr könyvét, néztem videot a dohánylobbyról: http://www.youtube.com/watch?v=iVxXNHI1xz4 és kezdem úgy érezni, hogy nem fogok egy ilyen dolognak áldozatául esni. :)


Légy erős, kitartó és szerintem ha te is netán rászánnál pár órát, hogy beleolvass a könyvbe (nem kell az egészet, csak mondjuk a fontosabb részeket, a címéből úgyis látszik), akkor te is rájössz, hogy teljesen felesleges. Én abban a hiszemben volta,m hogy azért szívják, mert jó, mert kellemes, mert finom, hát a könyv elolvasása után teljesen megváltozott a véleményem és igazából sajnálom azokat, akik 19-20 évesen "beláncosodtak". Az egyetemre mentem a múltkor, mikor egy srác, már a kijárat előtt rá kellett, hogy gyújtson, mert nem bírta ki azt, míg kiér az épületből, és még csak 20 éves... Gondolj bele, mi lesz belőle 40-50 évesen... Sokszor tényleg úgy gondolom, hogy menőnek tűnik, meg vagány dolog, de ha belegondolsz abba, hogy ők csak így érezhetik jól magukat és nagyon rossz nekik... :S


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__dohanyzas__1602063-m.. Egyébként ez az én kérdésem, nem vagyok "anti", meg aki teljesen tiltja, meg ilyenek, olvasd el, amit írtam és amit válaszoltak nekem. :D


Kitartás! :D;)

2011. márc. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
csak bebeszéled magadnak, én pont ennyi idős vagyok, és fiú, eddig már több száz cigit elszívtam, letüdőzöm rendesen, és mégis kibírom napokig nélküle...
2011. márc. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Így vagyok a meszkalinnal. De azért ki lehet bírni nélküle.(már leszoktam)

Te még az elején vagy. Ilyenkor könnyű abbahagyni. (el sem kezdeni)

Tedd mérlegre, hogy mit nyersz és, hogy mit vesztesz vele.


Higgy nekem! A vesztős oldal mindig sokkal nagyobb.


Manapság meg már amúgy sem olyan menő a bagó, mint annó az én időmben volt.

Az unokaöcsém társaságában inkább az számít menőnek, aki nem dohányzik. (ahhoz is kell erő)

2011. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Phoney ***** válasza:
Azért kívánod, mert nincs jobb dolgod. Komolyan. Foglald el magad. Jól esne, ennyi, felejtsd el.
2011. márc. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem vegyél egy dobozzal jol fog esni , az leirhatalan mikor hiányzik és elszivod az első szálat igazi mámor ..
2011. márc. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!