Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért kívánom ennyire a...

Miért kívánom ennyire a cigit? . Hiszen már vagy fél éve egy szálat se szívtam.

Figyelt kérdés

14 évesen kipróbáltam és kábé fél évig heti 1x cigiztem. De mostanában nem szoktam, csak ritkán, helyette vizipipázok. Kábé fél éve azonban ritkán SEM, sohasem. Viszont a nyáron bármikor bármelyik ismerősöm kezében láttam, úgy megkívántam... de mégse kértem. sőt ha olvasok róla, az jut eszembe, de jó lenne egy! :/ De hát nem akarom 1. az egészségemet elcseszni 2. állandóan félelemben élni hogy mi lesz ha a szüleim megtalálják... Mit csináljak? :/

16/L


2011. aug. 28. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Okosabb vagy te annál, hogy ne gyújts rá többet. Nagy a kísértés, de el fog múlni. Az egészséged mindennél többet ér!
2011. aug. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát én is cigiztem kb 4 évig (kisebb-nagyobb kihagyásokkal) és most abbahagytam, egyet sem szívtam az elmúlt fél évben, és azért nekem is "összefut a nyál a számban" ha meglátom... :D

Futtasd le az agyadban a cigizés hátrányait, nézz csoffadt-tüdős képeket.... Itt még agyban dől el!

Ma amikor úgyis annyi káros dolog van a levegőbe gondolj arra, hogy nem jó ha ráteszel pár lapáttal azzal, hogy cigizel is! És ha már rendesen rászoksz, akkor soha a büdös életben nem fogod tudni abbahagyni.

Persze szerintem, ritkán egy-két szál belefér, de hát na. :D

2011. aug. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mert elfelejteted ,vagy nem akarod az agyacskádból törölni a cigarettát !
2011. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
van ismerősöm aki 36 éves koráig napi két dobozt füstölt el ,egy szív infarktus után egyik napról a másikra abba hagyta és már ez 4 éve .te ehhez hol vagy?
2011. aug. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Látom, te legalább okos vagy, nem hülye úgy mint az emberek nagy része. Ne cigizz. SOHA!

Hidd el, amikor gyógyszerekre kellesz költeni havi több 10ezer forintot vagy nem tudsz 1 km-t gyalogolni, mert nem bírod, undorító látvány!

Ezek személyes tapasztalatok otthonról!

19/f

2011. aug. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát igen, csak azért próbáltam ki régebben is mert "mindenki azt csinálja", és kínálgattak -.-' magamtól sose próbáltam volna!

köszi a válaszokat.

2011. aug. 31. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!