Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A tiltott helyeken elektromos...

A tiltott helyeken elektromos cigarettával szabad "rágyújtani"?

Figyelt kérdés
Egyre többet beszélnek a dohányzás kiszorításáról. Tiltott már vonaton, buszon megállókban, zárt nyílvános helyeken stb. De ezek a füst mentes E-cigire vajon vonatkoznak-e? Ha nem, akkor erre bárhol bármikor rágyújthatok?
2011. márc. 4. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem elektromos cigarettával lehet cigizni. Végül is az nem káros más egészségére. Az nem nikotin füst.
2011. márc. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy eléggé összetett kérdés.

A hivatalos verzió a következő:

a) dohánytermék: cigaretta, szivar, szivarka, pipadohány és más fogyasztási dohány, vagy egyéb, külön jogszabály szerint dohányzásra szánt, dohány alapanyagú termék;

b) dohányzás: a dohánytermék füstképződéssel járó elégetése

forrás: [link]


Na most a e cigi, amit nevezzünk inkább már inhalálónak. Ezt nem teljesíti, tehát igen.

De személy szerint nem ajánlom, nem kell froclizni a nemdohányzókat olyan helyen ahol sok magyarázatra szorul szerintem.

Én ott nem szoktam pöfékelni, ennyi. Persze ahol egész nap vagyok , otthon, munkahelyen ott elmeséltem mi is ez a kütyü, örülnek neki és nem szólnak.

Szerintem maradjunk meg mi legalább toleránsnak és ne szítsuk ezt az amúgy nevetségesre duzzadt viszályt cigis és nem cigis között, mi legyünk a 3. személy, aki röhög az egészen mégis jól érzi magát.

2011. márc. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!