Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Létezik nikotinmentes dohányzá...

Létezik nikotinmentes dohányzási forma ma Magyarországon?

Figyelt kérdés

Nem vízipipára gondolok, hanem vagy ilyen dohányra, amit papírba kellene tölteni, vagy nikotinmentes cigarettára. Aki a gyógynövényes cigarettát ajánlaná, annak mondanám, hogy azt sajnos már nem lehet kapni, nem is forgalmazzák Magyarországon.


Ha létezik ilyen termék, akkor a termék nevét, megvásárlásának esetleges helyét és árát kérném.


Előre is köszönöm a válaszokat,


2011. márc. 10. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:

a vízipipázással is juttatsz nikotint a szervezetedbe.


és nemhogy magyarországon, a világon nem létezik nikotin nélküli dohányzási forma.


DOHÁNYzás. a dohány meg tartalmaz nikotint. ha nem dohányt szívsz, az már nem dohányzás.

2011. márc. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De nem létezik olyan vízipipa dohány, ami 0 mg nikitont tartalmaz? Mert úgy hallottam, hogy elvileg van, legalábbis úgy hallottam... Azt nem tudom, hogyha valaki azt töltené cigibe, akkor mi történne, lenne-e valami káros hatása (az alapvetőeken túlmenően)... Meg mást nem lehetne választani, vagy mire gondoltál?


Hm?

2011. márc. 10. 20:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Vízipipa dohányt nem tudsz cigibe tölteni, mert az nedves. Nekem ami kapásból beugrott az talán a fű amiben nincs nikotin.
2011. márc. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet venni vizippiára nikotin szűrőt párszáz forintért, max egy doboz cigi ára, szval nem vészes, ki lehet bírn. ezzel konkrétan full jóvá teszed a vpdet, nem lesz káros.
2011. márc. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát füvet szívni magába elég extrém dolog. Mármint, ha nem kevered dohánnyal...
2011. márc. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
konkrétan LEGÁLIS dologra vonatkozik (ez számomra evidens) és NEM VP-re irányult a kérdés... :) Ha lehet, ilyen megoldásokat kérnék... :D
2011. márc. 11. 10:17
 7/9 anonim ***** válasza:
e-cigi, abból van nikotin mentes, más nem hiszem
2011. márc. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

e-cigi!

de ne nikotinmentes dohányt keress hanem kátránymenteset, mivel attól fogsz meghalni.

2011. márc. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mért, a dohányzási forma alatt mit értesz, a vp is dohányzás, szval a kérdésre pontos választ adtam...
2011. márc. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!