Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mitől lehet, hogy a vízipipámb...

Mitől lehet, hogy a vízipipámból csak kb 30 percig jön füst?

Figyelt kérdés

Máshol olvasom, hogy átlag 1 órát bírnak.

Az enyém miért nem?:O 30 perc után szinte füst se jön.

Jó minőségű dohányt használok, szénből öngyulladósat. széntartót + 2 réteg alufóliát használok és néha rárakom a hőtartót is.


2011. márc. 11. 16:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az szerintem nem a vízipipában igazi, mert benne marad sokáig az illata :D
2011. márc. 11. 16:42
 12/15 A kérdező kommentje:

na szuper most sokat raktam bele és kettétörtem a szenet is szóval úgy raktam rá.. egyelőre íz nagyon durva de füst nincs :DDD pedig szívom vagy 5 perce


komolyan kezdőként sokkal jobbakat csináltam...

2011. márc. 11. 16:47
 13/15 anonim ***** válasza:
valamiért amikor haveroméknál vagyok, simán megtömöm a SAJÁT pipám, itthon sose sikerül nekem se. de amúgy amint elkezd kaparni vagy kevés a füst/rossz az íze, rakd arrébb a másik szélére a kerámiának.
2011. márc. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
rsszl tötlkttedmeg
2011. márc. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
széntartót ne használj, csak alufóliát és néha a szenet ejtsd le a hamutálcára, hogy lejöjjön a hamu róla. illetve tegyél rá hőtartót, ha kezd gyengülni a füst. dohánymennyiségtől is függ, hogy meddig tart
2011. nov. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!