Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A nem dohányzók, miért üldözik...

A nem dohányzók, miért üldözik a dohányosokat?

Figyelt kérdés

Miért nincs nekem jogom elszívni a cigimet?

Miért kamuzzák azt, hogy zavarja őket?


2011. márc. 18. 16:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
59%

Resistance is futile!


nem menekültök, dohányosok!


MUGHAHAHAHAHAHA

2011. márc. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
54%
Fogalmam sincs. Én nem dohányzom, de engem aztán tökre nem érdekel, ha más igen. Ha mellettem csinálja az sem zavar. Szerintem annyira nem büdös, hogy emiatt ennyit kelljen hápogni... Aki meg arra panaszkodik, hogy pl. szórakozóhelyről, kocsmából büdösen kell hazajönnie, az nem ismeri gondolom a zuhanyt/sampont/mosószert....?
2011. márc. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
73%

Mert engem például igenis, hogy zavar! A füst, a bűz, aztán a passzív dohányzás szintúgy káros (sőt, azt mondják, jobban), a csikkek a földön.... soroljam még?!


Ja, és jogodban áll elszívni, persze, de nem mindegy, hogy hol és mikor!

2011. márc. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Káros, persze a passzív dohányzás, de mi nem az a mai világban?
2011. márc. 18. 16:50
 5/30 A kérdező kommentje:
Ha a lakásban szívom, vagy az erkélyemen, ablakomban akkor a szomszédokat zavarja. röhej
2011. márc. 18. 16:53
 6/30 anonim ***** válasza:
Én nem cigizek, és soha nem is tervezem, de most nem szólok be az utcán, hogy Jajj a cigi káros (de végülis az). Engem csak az zavar, hogy legutóbb is 12 éves, nem roma kisfiút cigizni láttam. Na akkor néztem nagyot.
2011. márc. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
42%

Mert beleengeded a füstöd a levegőbe Édes...


Na meg abból a csikkből mindenképpen környezetszennyezés lesz.


Utóirat: Ha még néhány ember nem úgy állt volna hozzá mint te, hogy minden káros, akkor most nem lenne jövő szerdán gerincműtétem!:)

2011. márc. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
66%
Most gondolj bele, mész az utcán és mindig feléd száll a füst nagyrészben. Minek kell ezt nekem elviselni?
2011. márc. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Hát pont ez az!!
2011. márc. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
66%
Most gondolj bele, mész az utcán és mindig feléd száll a füst nagyrészben. Minek kell ezt nekem elviselni?
2011. márc. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!