Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért utálják a dohányosokat?

Miért utálják a dohányosokat?

Figyelt kérdés

Nem veszitek észre, hogy ez már diszkrimináció és provokáció a dohányosokra nézve? Ugyanez vonatkozik a kövérekre is a parlament által. Lesz még ebből háború szerintem.


Aki utálja a dohányosokat, lehet, hogy van közte kövér. Na akkor a parlamentben meg őket utálják. Úgyhogy az érzés kölcsönös.


2011. máj. 28. 03:56
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:

Majd mi dohányosok be leszünk zárva egy ketrecbe és ujjal mutogatnak ránk. Vagy deportálnak minket egy lakatlan szigetre.

Az ember éljen úgy, ahogy neki jó. Ha dohányzik, dohányozzon, ha kövér, legyen kövér. Milyen lenne az, ha mindenki egyforma lenne?

2011. máj. 28. 04:01
 2/37 A kérdező kommentje:
De úgy látom, dohányzók és nem dohányzók között ember gyűlölet folyik. A dohányos is ember, nem háborús bűnös vagy leprás. Emberi egyenrangúságot!
2011. máj. 28. 04:20
 3/37 anonim ***** válasza:
55%
szerintem azert mert a dohanyzas negativ dolog a koverseg szinten. tehat ha valaki nem dohanyzik akkor o magasabb rendunek erzi magat es sajnos az emberi termeszet ilyen,azzal emelik fel magukat ha masokat lenezhetnek megalazhatnak.ez a konnyebbik ut a kiemelkedeshez.a kovereket meg egyenesen felhasznaljak a csinos modell alaku lanyok a maguk magasztalasara,nem nezve hogy a csinos testalkatuk nem is biztos hogy az o erdemuk.en is dohanyzom de figyelembe se veszem ezeket a hulyesegeket amiket az utobbi idoben elkovetnek a dohanyosok ellen. jokat nevetek rajta ,egyebkent mast ugyse tehetunk.igy legalabb kisebb a siker elmenyuk.
2011. máj. 28. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Igazad van.
2011. máj. 28. 04:44
 5/37 anonim ***** válasza:
67%

Igaza van az elsőnek. Még annyit,hogy ma a médiából állandóan azt hallod,hogy milyen kárt okoznak a dohányosok a passzív dohányzással is.

Az nem gond,hogy a levegő,a vizek,az ételek mennyivel szennyezettebbek és mennyivel ártanak többet az egészségnek,mint a dohányfüst. Igaz,hogy ezek megszüntetése sokba kerülne, a dohányzás elleni reklám pedig töredéke.

2011. máj. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
42%

Azért utálják őket mert hiába fürdenek még is büdösek.


Azért azt nem értem hogy aki endomorph és teljesen egészségesen így néz ki:

[link]

azt most miért csesztetik hogy kövér. És mit csinálnak az endomorph emberek most , cigiznek hogy levezessék a feszültséget amit természetes adottságaik miatt elszenvedhetnek?

2011. máj. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
24%

A cigisekkel nincs semmi bajom. DE a kövérekkel...nem azt mondom, hogy lenézem őket, csak ha ránézek egy kövérre akkor belőlem az a sajnálatot hozza ki, hogy nem volt annyi akaratereje, hogy ne egyen olyan sokat, lusta volt, vagy az evésbe fojtotta a bánatát, vagy csak nem érdekli az alakja (igénytelen). És néha belegondolok, hogy hogy néznék ki én ilyen kövéren. ÁÁ! Nagyon örülök neki, hogy én csini vagyok :)

DE tényleg úgy nincs velük bajom, csak én ne legyek sose olyan!

2011. máj. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim válasza:
56%
Nekem sincs bajom a dohányosokkal. Néha én is elszívok egy cigit. És tényleg felháborító, ahogy ez a kormány bűnik velünk, mintha bűnüzők lennénk! Nem igazság.
2011. máj. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
79%
Kedves dohányosok! Én nem utállak titeket, de értsétek meg, hogy aki nem dohányzik, azt tiszteletben kell tartani. Utálom a cigarettafüstöt, és egyszerűen elképesztő, hogy nem tudtam bemenni sehova sem mert megfulladok a cigiszagtól. A dohányosok egyáltalán nincsenek tekintettel a nem dohányosokra, és arra, hogy a passzív dohányzás károsabb rájuk nézve. Én is diszkriminálva érezhetem magam, mikor megállok a buszmegállóban, vagy kimegyek a friss levegőre az iskolaudvaron, és röhögve az arcomba fújják a füstöt, hadd jusson nekem is az "élvezetből". Engem egyáltalán nem zavar, ha valaki cigizik, ez mindenkinek az egyéni döntése, de legalább tiszteljük már meg a nemdohányzókat is azzal, hogy nem gyújtunk pont mellettük rájuk. Gondoljatok bele abba is, hogy milyen rossz az az érzés, ha valaki bemegy egy étterembe, vagy a munkahelyére és egész idő alatt fuldoklik a füsttől. Azért mert valaki nem dohányzik, az nem azt jelenti, hogy mások füstjét el kell viselnie, és tolerálnia kell. Mindenki magánügye hogy akar cigizni vagy sem, de ha már valaki elkezdi, az nem azt jelenti, hogy mások egészségét is tönkre kell vágni. Nekem nem dohányosként kész pokol volt eddig, hogy nem tudtam úgy beülni valahova enni, hogy ne köhögtem volna, és nem fuldokoltam volna a füsttől. Miért mi legyünk diszkriminálva, akik saját akaratunkból döntöttünk úgy, hogy vigyázunk magunkra, és nem élünk a cigivel?
2011. máj. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
69%
Mert a media tele van ezzel az utalatra unszolo szovegekkel. Pialni, drogozni lehet, (amitol aggresziv, hulyek lesznek az emberek) de dohanyozni nem. Miert nem teszik illegalissa a dohanyzast? Ja nem, mert akkor nem lenne bevetel az allamnak.
2011. máj. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!