Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Jelenleg partydohányos vagyok....

Jelenleg partydohányos vagyok. így nem lehet rászokni és annyira nem nagyon káros úgy?

Figyelt kérdés
1-2 hetenként elmegyek buliba.. és akkor elszívok 2-3 szálat. De csak buliba kívánom. De így nem lehet rászokni ugye?
2011. márc. 22. 14:53
1 2
 1/11 Dzsukelló válasza:
Kajakra.
2011. márc. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, elvileg így kevesebb az esélye, de ne feledd, hogy a rászoksára ugyanúgy megvan az esély, ha pl. havonta szívsz el egy cigarettát. Kialakulhat hosszútávon függőség, tudok ilyen esetről. Ismerősöm is csak partidohányos volt, de ha az estéről maradt még egy pár szál cigarettája, akkor azt másnap elszívta, és végülis elkezdett dohányozni rendszeresen. Persze ez nagyon emberfüggő, de ha tényleg csak buliba kívánod, kicsi az esélye.:)
2011. márc. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen -igen így kezdődik A fiatalok 90%-a így szokik rá a dohányzásra
2011. márc. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is partidohányos vagyok/voltam. 2 hete eldöntöttem hogy soha többet, mert már kívánom néha hétközben is, és nem akarom hogy továbbfajuljon. Pedig én se járok sűrűn bulizni(2-3hét), és max 6 szálat szívok el egy este. Kb 3 dobozzal szívtam el 7 hónap alatt. Most kell letenni, nem éri meg.
2011. márc. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én meg "napi egy doboz dohányos"ból lettem partydohányos... akarat kérdése minden.

nyilván ez sem jó, de a havi 1 doboz ugye még mindig kevesebb mint a napi 1. ;)

2011. márc. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én meg napi 1 dobozról szoktam le fél éve teljesen :)

másfél évig szívtam... de soha többet

2011. márc. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
15 éve vagyok partydohányos. De csak ott és csak akkor szívom. Ha megkérdezik, hogy dohányzom-e, mindig az válaszolom, hogy "csak ha iszom" :)
2011. márc. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

De igen, simán rá lehet szokni.

Ne dohányozz egyáltalán.

2011. márc. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

utolsó: :DDDDDDDDD

ugyanez! ilyenkor szokta mondani a párom viccesen hogy de te állandóan iszol...:DDD

2011. márc. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
már most is rá vagy szokva, nem veszed észre?
2011. márc. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!