Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy kell otthon cigit készíteni?

Hogy kell otthon cigit készíteni?

Figyelt kérdés

Hallottam már róla sokat, meg nagyjából tudom is hogy működik, de mamám most akarja elkezdeni, mert akkor mégis csak olcsóbban jönne ki, mint amúgy.

Azt tudom, hogy kell venni a gépet ami megtölti.

de a cigihüvely az olyan hogy szürő része és a papír is már kszen van, mint egy rendes cigi csak üres?..és már csak bele kell tölteni a dohányt?

Hülye kérdés, de előre is köszönöm a válaszokat


2011. márc. 22. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
a hüvely az igen az, amit írsz, de ahhoz nem kell tekerő. tekerőt akkor használj ha külön van cp-d, filtered és dohányod. youtube-on szerintem találsz videót a működéséről(cigarette filling machine, ilyesmire keress rá). ha kész hüvelybe töltöd a dohányt, akkor meg úgy, mint a spanglit, gondolom, úgy könnyű, kettéhajtasz valami kartonlapot vagy bármi vastagabb papírt, beleteszed a dohányt, és onnan óvatosan belesöpröd a hüvelybe.
2011. márc. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet venni kézi cigitöltőt kb. 1000Ft-ért, azzal a kész hüvelybe bele lehet tölteni a dohányt. Nem bonyolult, rá kis gyakorlattal rá lehet érezni.
2011. márc. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!