Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért ítélik el annyian a...

Miért ítélik el annyian a füvezést, vagy azt, aki néha néha rágyújt egy spanglira?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 18:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
75%

Azért ítélik el, mert az állam azt sujkolja belénk, hogy rossz, káros, stb. És mindezt az állam azért teszi, mert ameddig valamilyen úton nem tudják legalizálni addig nem tud adót kivetni a drogokra. Ha legális lenne, és minden dohányárusnál meg tudnád venni, akkor nem is tiltanák, és nem emlegetnék a káros hatásait. Lásd cigaretta, alkohol azok is drogok, függőséget okoznak ugyanúgy, de azt mégsem tiltják.

Ez szimpla politika, nem a drogos miatt aggódnak.


Bár a legundorítóbb amikor egy alkoholista, és erős dohányos ember papol nekem arról, hogy miért ne füvezzek.

2009. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, ezt ne úgy értelmezd, hogy én egy rohadt drogos vagyok, azért mert havonta egy cigibe beleszívok (már 2 hónapja semmit, mert gyereket tervezek). Nem hiányzik, ha nincs kedvem nemet mondok.

Viszont az államot nem támogatom: nem iszok, és már végre nem is dohányzok.

2009. febr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
96%
Einstein is füvezett, ez bizonyított. Tudattágító hatása van, mellesleg egy füvező nem válik agresszívvá, nyugodtság, és boldogság érzet tölti el.Olyat még nem hallottam, hogy a fű miatt terrorizálta, vagy bántalmazta volna valaki a családját, de egy alkoholistánál igen, és a befolyásoltság szinte már felmentő körülmény. Az ítéli el, aki nem próbálta. Aki meg próbálta, de "nem jött be" az is tudja, hogy nem olyan könnyű rászokni. Rengeteg füvest ismerek, egyik sem agresszív.
2009. márc. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
93%

Tényleg igaz, hogy Einstein is füvezett?

Hol olvastad? Én is szívesen megnézném azt a linket...


Örülök, hogy írtad ezt!:)

A füvezés ellenére eléggé alapjaiban rengette meg a fizikát a relativitási elvével.:D Nah ennyit a károsító hatásról!:) Egyébként Humphry Davy, az N2O felfedezője is rendszeresen használta kikapcsolódás céljából a kéjgázt. Sőt N2O partykat is szervezett.:) Albert hoffmann is több alkalommal tágította tudatát az általa felfedezett LSD-vel, mégis 102 évet élt!!!

Persze ne felejtsük el azt se, hogy azért a tudósok tisztában voltak a szerek használatánál fellépő veszélyekkel is (pl. N2O-t tiszta O2 nélkül fogyasztva maradandó agykárosodással lehet számolni...) A helytelen és túlzott gyakoriságú használatból adódnak itt a veszélyek, nem pl. a fű hatóanyaga a káros (ha valaki minden nap aszpirint zabál, akkor az se lehet túl egészséges):D.

2009. márc. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
13%
Inkább könyvekkel tágitsátok a tudatotokat, hülyegyerekek:)
2009. márc. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Az utolsó előtti válaszoló nagyon precízen megfogalmazta a dolgot!
2009. ápr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
44%

Elég sok "okos" ember válaszolta meg a kérdést. De akkor most kicsit eltérve a kérdéstől.


"Ami pakkot te megszerzel péntekestére képzeld el hány kézen ment keresztül és milyen emberek kezében mire eljutott hozzád."


Amit én szoktam szerezni az egyből a termesztőtől van vagy pedig még 2-3 emberen megy át max. Az a 2-3 ember is a spanom szal. nemtom mit kell ezen parázni. Én nemparázom.:D Te meg valószínű hogy szart tudsz szar emberektől. De várjál hol is laksz te? Aprajafalván?:D

2009. máj. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
16%
De bírom, mikor a sok f@szkalap drogos, már be akarja bizonyítani, hogy a füvezés egyenesen gyógyító hatású :D Persze, ti szartátok a spanyolviaszt, miért nem legalizálják akkor? Lassan kiderül már, hogy egészségesebb akármelyik gyümölcs, zöldségnél :D. A másik: egyből előjön az alkohol, tisztázzuk, MINDKETTŐ ELÍTÉLENDŐ. Egyébként kíváncsi, vagyok honnan veszitek, hogy ezek az emberkék, használták a szent anyagot?
2009. máj. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
12%
a harmadik: szellemileg használ? Barátaim, láttatok már kívülállóként betépett embert? Vagy csak mondogatjátok, mert mikor be vagytok állva, úgy érzitek használ? Kollégista voltam középiskolás koromban, szóval nekem volt szerencsém látnom emberkéket, és erős szellemi leépülést figyeltem meg szinte minden személy esetében (főleg nagyobb dózis beszippantása esetén - volt mikor 1g kevertek dohánnyal és ketten, jobb esetben hárman szívták el.). Továbbá eléggé feltűnő, hogy akik itt egyet értenek a cuccal, azok mind drogosok....
2009. máj. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
77%

Én nem drogozok,de nem ítélem el a drogosakat. De ha már annyira függővé váltak, hogy minden pénzüket arra költik, akkor ott már orvosra van szükség. Amúgy a fűre is rá lehet szokni, ugyan úgy mint akár mi másra(kávé, csoki,sex, cigi stb.)És ez a hormonok miatt van.

AMúgy az is tény, hogy a marihuánát igen is használták gyógyszerkén, fájdalomcsillapítóként stb. Én nem próbálnám kimert nem akarok rászokni.Elég za hogy dohányzok!

2009. jún. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!