Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért ítélik el annyian a...

Miért ítélik el annyian a füvezést, vagy azt, aki néha néha rágyújt egy spanglira?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 18:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
72%
Mi az h igyál inkább??? (2. válasz) Ne igyon. Nem azt mondom h soha ne, még a drogosok is jobbak mint a büdös alkoholisták akiket még a társadalom is elfogad. Csak arra nem gondolnak hogy a családtagoknak milyen...
2009. júl. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
14%

Mert a füvezés az emberiség szemetje. Nézzetek végig Hollandián, mi haszna lett h legalizálták? K u r v á k, szeméthegyek, mocsok és kosz, mert ez Hollandia valódi arca ma már sajnos, nem a tulipánok és szélmalmok. ja, mielőtt nekiálltok kioktatni, nem cigizek, nem is iszom, se alkoholt, se kávét, se teát. Régebben ittam és cigiztem rendszeresen, de letettem arról is, mert tudatmódosító hülyeségek, amikre csak a szellemileg gyenge roncsoknak van szüksége.

Néhány helyen a kultúra része a fű. Ez is igaz. Nlhány helyen meg az is a kultúra része h kivágják a nők klitoriszát, vagy házasságtörésnél beássák nyakig a földbe. Bravó. Azt is meg kéne nézni hogy milyen kultúrának a része, bocs. Olyan kultúrának ami még mindig faviskókban meg kőkorzsaki szinten él, amikor nekünk már gépeink vannak/voltak. Hát ennyire visz előre a fű....Lehet elgondolkodni...

2009. júl. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
100%

2.válaszoló


"igyál inkább"


hát gratulálok.. ha már magyar vagy inkább basszál be mint az atom nemde?? Én sokkal jobban elitélem az alkaholista ill részeg embereket mint egy betépett fiatalt, aki elvan magányába az élvezettel és nem árt senkinek..ennyit erről

2009. nov. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%

Ja, kedves utolsó, csak rosszul fogod meg a dolgot. Mert tudod ez emberfüggő. Aki alapjáraton békés ember, az részegen is békés, aki meg idegbeteg b.rom, annak meg általában semmi nem kell, anélkül is az. A fűvel ugyanez a helyzet.

Csak nemrétem meg ezt a logikát, hogy ha valaki kijelenti, hogy nem kéne füvezni, akkor rögtön azzal vágtok vissza h "de mér inni jobb?". Ki beszélt itt erről? Nem, inni sem jobb, meg füvezni sem. Talán egyiket sem kéne. Nagyon hihetetlenül hangzik hogy vannak emberek, akik nem ütik le az agyukat ilyen sz.rságokkal, mi?

2009. nov. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
49%
Mondjuk ha elolvasnád az előzményeket nem dobálóznál a szavakkal hogy ha nem füvezel ne is igyál, ezt arra irtam hogy a második válaszoló mit irt.Figyelni kéne
2009. nov. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

ezen a képen jó lenne ha mindenki elgondolkodna!

és utána vitatkozni ilyenekről...

[link]

2010. febr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
azert mert nagyon sok a buta ember...en is csak az alkohollal tudok peldalozni. szerintem egy reszeg ember sokkal undoritobb mint egy beszivott fazon...sokan azt hiszik,h a fu a kemeny drogok eloszobaja:DD ez hulyeseg(tapasztalatbol mondom). ha beszivsz,nem kotexel,nyugodt vagy,elgondolkodo. nyilvan a mindennapos szivas nem vezet jora,ezrt nem is erdemes mindennap szivni,de neha-neha belefer! csooooooooo!!!!
2010. máj. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
86%

A füvezés a többi droghoz képest (beleértve azt a jó alkoholt is) elég enyhe függőséget alakít ki. Könnyebb róla leszokni mint a cigiről vagy a piáról, szóval csak azért is nem tartom olyan károsnak.


"Barátaim, láttatok már kívülállóként betépett embert?"


Órám volt aztán felmentem az albiba srácok nézték a Family guyt és röhögtek. Valóban undorító látvány volt.


Csak a miheztartás végett nem azért nem legális, mert olyan brutál, hogy például durvább az alkoholnál ami legális. Tudom vannak káros hatásai: memória zavar, reflexek romlása, és beszélnek skizofrénia kialakulásának lehetőségéről is. De vannak legális drogok amiknek vannak káros hatásai valljuk be. Hogy melyik a károsabb májzsugor és pszichiátriai rendellenességek, agysejtek pusztulása (igen biza' ilyen hatása is van az alkoholnak) vagy memória zavar arról lehet vitatkozni.


"Persze, ti sz@rtátok a spanyolviaszt, miért nem legalizálják akkor?"

Kedves hozzászóló fenti okok miatt lövésem sincs.


"Mert a füvezés az emberiség szemetje. Nézzetek végig Hollandián, mi haszna lett h legalizálták? K u r v á k, szeméthegyek, mocsok és kosz, mert ez Hollandia valódi arca ma már sajnos"


Nos, hogy a füvezés és a k u r v á k és szeméthegyek közt van ok-okozati összefüggés abban nem vagyok biztos. Elszívok egy cigit és beugrik egy ringyó az ablakon?:D Meg persze azért keletkeznek a szeméthegyek is.


"ja, mielőtt nekiálltok kioktatni, nem cigizek, nem is iszom, se alkoholt, se kávét, se teát."


Nagyon helyes a teát kivéve mind káros. Csakhogy van ez a vicc is, hogy elmegy az 50 éves férfi az orvoshoz, hogy van-e esélye második ötvenre. Ott kérdezi az orvos: dohányzik? Iszik? Nőzik? Mindegyikre nem a válasz. Erre az orvos: akkor mi fenének magának még ötven?


Az éremnek két oldala van. Inni is lehet alkalmakkor. Még a teázás se bűn. Dohányozni nem muszáj, de ha vkinek olyan sok felesleges pénze van. És szerintem ennek fényében ezt a füvezés dolgot is döntse el mindenki magának ha elmúlt 18 éves, persze nem kell minden nap.

"Mindennek megvan a maga helye és ideje..." Az idézet másik felét remélem sokan tudják.

Vki írta itt a kulturát, arról inkább ne beszéljünk tessék sétálni Szegeden a Dóm téren megállni egy percig Kőrösi Csoma Sándornál és elolvasni az idézetet. Indiai kultúráról van szó ha nem tévedek.

Szerintem ezt az alkoholfogyasztást nem kellene erőltetni egy olyan országban ahol félmillió alkoholista van és ez a szám nő annak ellenére, hogy a lakosság fogy. Jah meg még arra reflektálva, hogy a szemét kialakulása és a marihuana közt van összefüggés tetszik tudni, hogy Magyarországon egyre nő azon bűnelkövetők száma, akik alkohol hatása alatt követik el bűncselekményeiket? Ami biztos releváns, mert az alkohol az legális...

2010. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!