Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mitől alakult ez ki? Milyen...

Mitől alakult ez ki? Milyen cigit vegyek, hogyha újra a vásárlás mellett döntök?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Korábban (kb. fél éve) kipróbáltam néhány fehér cigit, de mivel azok erősségét nem éreztem, így azokból többet szívtam el. Néha volt úgy, hogy egy-egy estéken 6-8 szál elment, de 3 hetes szünetek voltak ezek között. Egyszer tanácsolták, hogy vegyek erősebbet, akkor 0,4 mg-osat vettem, abból is volt úgy, hogy egyszer szívtam 2 szálat, igazából nem kívántam, csak szívtam, utána rá 2 napra már nagyon ingerült voltam és éreztem, hogy szükségem van még egy szálra, szívtam egyet, igazából teljesen jól éreztem tőle magam, de az a bizonyos kielégülés elmaradt, tehát szívtam még párat. Utána úgy gondoltam, abbahagyom, de vettem egy dobozzal, kb. 1 hétig nem szívtam, akkor kék multit vettem (0,5 mg nikotin), ekkor úgy éreztem, hogy szívnom kell, akkor egy este alatt elfogyott egy dobozzal.


Most azt nem tudom, hogy nálam miért nem jelentkezik az a hatás, mint más dohányosnál, hogy egy-egy szál után érzem, hogy jól esett és nem kell a következő. Természetesen le szoktam tüdőzni, ezzel nincs is gond, de néha 3-4 nap kell, míg újra megkívánom. Az utolsó kék multis eset óta kb. 1-1,5 hétig nem kívántam, most azonban újra.


Ha esetleg újra szívnék, ezek közül melyik cigit ajánljátok:

- hosszú narancs pall mall

- hosszú kék szofi

- kék dunhill

- fekete dunhilll

- hosszú arany marlboro

- hosszú piros marlboro

- hosszú kék multi

- cobalt kék multi

- zöld marlboro


Vagy ti melyiket ajánljátok? Szerintetek miért van ez így velem?


Köszi az ÉRTELMES választ!


2011. ápr. 1. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kék multit, és nem tudom mért van ez így veled:S
2011. ápr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A kék multi után úgy éreztem, hogy egyáltalán többet nem kell... Igazából azt mondták, hogy hú, de erős, de nem éreztem semmivel sem többet, szerintem jó volt! :D Egyébként elég hülye érzés, hogy akkor rámtör, és igazából néha fél doboz úgy elmegy, hogy semmit nem érzek, sőt mikor egy elmegy sem érzek igazán semmit... :S Úgyhogy ez így elég fura... viszont csak 4 naponta jön így rám és ez elég gáz... Meg hogy egyszerre ekkora mennyiség, hát nem tudom, ötletek? :D Vagy ha mindig csak egyet szívnék, akkor úgymond beállnék arra a szintre, hogy időnként 1-1? Vagy ti mit éreztek, mikor egyet elszívtok? Mert engem semmi nem tart vissza a következőig.
2011. ápr. 1. 21:40
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha jólesik, szívd:))
2011. ápr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát jól esne... Csak nem tudom, hogy milyet... erőset, gyengét... szerinted kedves 2.? :D
2011. ápr. 1. 23:22
 5/15 anonim ***** válasza:

Én az elsö a második és a 3. is vagyok:D


Én a kék multit ajánlom, az közepes, szerintem finom íze van és anníira nem drága

2011. ápr. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Jah, és hosszút
2011. ápr. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a legolcsóbbat
2011. ápr. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Rövid Piros Marlboro, vagy Rövid arany marlboro, esetleg rövid kék szofi, vagy rövid kék multi, a hosszú nem jó:D
2011. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, a rövid miért nem jó belőlük? :O Alig drágább és jóval hosszabb, ha doboz tekintetében nézed.
2011. ápr. 2. 23:01
 10/15 anonim ***** válasza:

"ALig drágább, de jóval hosszabb, ha a doboz tekintetében nézzük"


Először is, más az íze a legtöbbnek, és jobban át is van itatva méreggel a dohány, plusz nem hosszúbb, csak másképp töltik. Egyébként én azt is elszívom, de a rövid midnig minőségibb.:) remélem segítettem, persze, a te döntésed, mindegyik káros, és valamibe meg kell halni, bár ez is csak egy szar kis kifogás, de legalább jól hangzik:)

2011. ápr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!