Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nikotintapasz/nikotinrágó ér...

Nikotintapasz/nikotinrágó ér valamit?

Figyelt kérdés
Ma nem gyújtottam rá,de egyre inkább kívánom.Hogyan tereljem el a gondolataimat?
2011. ápr. 2. 13:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon szép idő van, szerintem segít a jó levegőn sétálni. Valamit ér a tapasz, rágó. Szerintem önbizalmat is ad, hogy de jó, hogy nem dohányzom, nincs kellemetlen szag, stb. (Én is többször futottam neki, bízom benne, most hosszú ideig nem szívom). Vészhelyzetre nikotinos szopogató tablettát is tartok, a tapasz utáni időszakra. Allen Carr könyve szerint viszont: amire nincs szüksége a szervezetednek, azt nem kell pótolni. Ő a radikális, azonnali teljes nikotinelvonást preferálja. Talán ez olyan, mint az alkohol, vagy drogfüggőség. Sok sikert!
2011. ápr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!