Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet ettől valami bajom?...

Lehet ettől valami bajom? Többi lent

Figyelt kérdés
Az van hogy 2 hetente 1 szál olyan cigit szívok el füstszűrővel amibe én magam teszek különböző ízű növényeket pl:.menta levél,szegfű stb.Ja és nem tüdőzöm le és nincs benne dohány.Egyébként a 2 hetente is túlzás inkább havi 1 csak az íz kedvéért.
2011. ápr. 3. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy nagy bajod lenne tőle, főleg hogy nem tüdőződ le, de szerintem nem kéne havonta sem rendszeresíteni, nem lehet tudni, hogy ezek önmagában mit váltanak ki, miközben égnek. Ha ennyire szeretnél valami extrát, főleg ahogy írtad, hogy kétehetnte, havonta, akkor inkább vegyél valami minőségi ízesített cigarettát. Ajánlanám a Djarum Blacket, nagyon jó szegfűszeges íze van, eléggé lehet rajta érezni, bár lehet már ismerted:) Az ára, 1550 kicsit húzós, de 20 szálas, úgyh neked elég lenne egy darabig:)
2011. ápr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom,mint az első válaszoló,de viszont ha csak az ízéért szívod,akkor inkább vízipipázz!

De ha nem szeretnél vp-t venni,akk csinálj egyet! :D

A youtube-on csomó féle egyszerű elkészítési mód található! :D

2011. ápr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!