Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi bajom lesz ettöl?...

Mennyi bajom lesz ettöl? (több lent)

Figyelt kérdés

12 éves vagyok heti 2-3 szálat szívok bevallom alkalmi cigis vagyok, ilyen vagyok na... Golden Gate super Lims vékonyszálas zöldet szívok mennyi bajom lesz töle?

KIOKTATÁST NEM KÉREK


2011. júl. 2. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Dehogy lesz bajod tőle! Sokkal több pénzed lesz majd felnőtt korodban, mint a többi hasonló korúnak. Szép hófehérek lesznek a fogaid, kellemes lesz a leheleted, mint a tavaszi fuvallat és a tüdőd akkor is működni fog még teljes kapacitással, amikor már nem élsz.

Nem kérsz kioktatást, írod.

Akkor vagy nem írunk semmit, vagy ilyet, mint amit eddig írtam.

Ha nem akarod hallani tőlünk, hogy tüdőrákot fogsz kapni, akkor egyáltalán minek teszed fel a kérdést?!

És ha már nem érdekel a kioktatás, akkor miért érdekel az, hogy mi bajod lehet?!

Akkor légy nagymenő csávó/csaj, szívd dobozszámra naponta, és sz.rd le, hogy ki mint gondol, de ne itt kérdezgesd!

2011. júl. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Mivel zöldetszívsz szóval mentolosat ezért majd nem élvezed aniyra a sexet.. 12 évesen én is szívtam de én heti min 5-t de mivel én a kék bond-ra átáltam ezért én nem lettem impotens szerintem még most álj át.. és hidd el próbált ezt hanyagolni 14 éves korodig és mond meg az anyukádnak h kiszeretnéd próbálni h miylen és kérj tölle 1 szálat amit szívj el előtte az első szívásnál kezgy tölle köhögni és mond meg az anyukádnak h szeretnél cigizni de neked nem agyák ki elsőnek ki fog bukni de mefogja érteni..:D
2011. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszi utolsó:)

nég nem szívtam zöldet eddig ebböl a fajtából kéket szívtam de akkor ki se próbálom az zöldet meg télleg csak alakalmi igis avgyok meg sportolok is szoval...

2011. júl. 2. 22:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a tudást szívd magadba, mert megfogalmazásra és helyesírásra sem túl szimpatikus az általad írott szöveg.
2011. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

egy kérdés: honnan szerzel cigit?

bocs az offért..

2011. júl. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Utolso: 12 evesen nekem is kiadtak a cigit kerdes nelkul. Vagy ha nem, megkertem valakit, hogy vegye meg. Meg lehet oldani, sajnos.


Kerdezo: Ennyitol semmi bajod nem lesz, de azert amig ilyen statuszban vagy, hogy csak neha szivod, jobb lenne ezt a par szalat is elhagyni. En is igy kezdtem, heti par szal, aztan mar napi par szal. Vegul napi fel-egy doboz.


19/L 6-7 eve dohanyzom.

2011. júl. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
SOK!Sok bajod lesz ettŐl..
2011. júl. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
pedig az kéne neked KIOKTATÁS, meg egy jó nagy atyai pofon.
2011. júl. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A dohányosok általában alkalmi cigisként kezdték. Mi bajod lesz? Kevesebbet érsz majd a nők szemében. Már nem az a menő csávó aki cigizik. Az kb 10 évvel ezelőtt volt.
2011. júl. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]

[link] videót is nézd meg

[link] olvasd ezeket figyelmesen végig.

Remélem tudtam segíteni

Írtam privátot is

2011. aug. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!