Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet ettől komolyabb bajom?

Lehet ettől komolyabb bajom?

Figyelt kérdés
Egyszeri kipróbálást terveztem hogy haverokkal dohány szippantunk az orrunkba?lehet valami baj?
2011. ápr. 6. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:

te nagyon hülye vagy. meg a retard haverjaid is...

én sem lehetekidősebb nálad, 16 vagyok, pipázom. és nemtudom h pipa dohányt vagy simát akarsz e, de semmi bajod nem lesz tőle, max szar érzés lesz az h darabkák vállnak majd le az arrodból (dohányra értem) napokig. :|

a kokaint szokás felszívni meg a katit.

2011. ápr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
meg a spurit :) imádom. a legjobb
2011. ápr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vegyetek tubákot azt szivogathatod. bár nem sok értelmét látom... :D
2011. ápr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
meg kristályos MDMA-t :)
2011. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De hogy választ is adjak, hülyeség, semmi értelme, hatóanyag sem nagyon szívódna fel. Tényleg semmi értelme.


Ha mindenáron szívogatni akartok, akkor válasszatok a felsorolt anyagok közül :D :D

Annak legalább van értelme.

2011. ápr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva: semmi bajotok nem lesz tőle, csak tüsszögni fogtok. A tubákolásnak is ez a lényege. Biztosan láttatok már olyan régi filmet, amiben ezt csinálták, és utána tüsszögtek. Ennek a nagyon finom porrá őrült dohánynak burnót a neve.
2011. ápr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!