Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szokhatok le gyorsan?

Hogyan szokhatok le gyorsan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdeklődni szeretnék az exdohányosoktól hogy hogy sikerült leszokniuk végleg a cigiről?


2011. ápr. 9. 21:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nicorette tapasz


Az egész rokonság használja eddig én és unokabátyám szoktunk le :D


sok sikert

2011. ápr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És mennyi pénz és mennyi van benne?
2011. ápr. 9. 22:03
 3/16 anonim ***** válasza:
akaraterő...egyik percről a másikra abbahagyod és nem hagyod, hogy bármi is megrendítsen..ennyi...vehetsz akármilyen eszközt hozzá, ha nincsen akaraterőd akkor b@szhatod...
2011. ápr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ahham. Jah és igazat is adok neked:) 2 hónapig nem szívtam, felidegesített barátnőm.. újra elszívtam 1 szálat, és így a többi szálat is.
2011. ápr. 9. 22:24
 5/16 anonim ***** válasza:
ejjj...hát a 2 hónap pedig már elég szép eredmény volt...
2011. ápr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Akkor most gyorsan hagyd abba megint. Felejtsd el hogy dohányzol. Ha ideges vagy, inkább üsd a falat ököllel, vagy menjél futni :)
2011. ápr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
jah:)) tudom ezt mondták sokan hogy az már szép eredmény volt.. és már meg is voltam aránylag cigi nélkül.. én hülye:)de elején olyan lassan teltek az órák,napok :D mikor első 3 napom letelt,reakcióm: Úristen még csak 3 napja nem cigizek?!:D
2011. ápr. 10. 05:50
 8/16 anonim ***** válasza:

Én tavaly nyár óta nem cigizek.A héten felidegesítettek a munkahelyen akkor rágyújtottam.Most felidegesített barátom most is rágyújtottam.De amúgy meg el vagyok cigi nélkül.Sőt futni is szoktam. :)

Szóval ha ideges vagyok akkor rágyújtok.Tudom, hogy rossz hozzá állás, de úgy vagyok vele, hogy most az a pár szál "nem számít", de amúgy meg nem cigizek.

2011. ápr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én akár 1 szálra is rágyujtok, nekem kell a többi :/
2011. ápr. 11. 06:57
 10/16 jankesz válasza:

A Kudzu-t ajánlom!

Én már több mint 6 hónapja nem gyújtottam rá és könnyebben ment mint gondoltam (napi 1 dobozról álltam le)

itt találsz róla infót :

[link]

Én szívbillentyűzavarral szedtem és nem volt gondom.

2011. ápr. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!