Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Anyám megtudta hogy cigizek...

Anyám megtudta hogy cigizek szerintetek mondjam neki hogy vegyen egy dobozzal?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hát persze!!
2011. ápr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most felejtsd el az egészet, júniustól úgysem lehet sehol.
2011. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Ezt meg hogy érted hogy júniustól sosem lehet?:D egyébkéntr sehogy, ha nagy vagy ahhoz hogy cigizzél, akkor ahhoz is nagy legyél hogy megkeresd rá a pénzt magadnak, meg bemenjél érte a boltba, mint ahogy én is.
2011. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg neki hogy ezután a kaját is rágja meg előtted
2011. ápr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

20:13-nak:


[link]


[link]

2011. ápr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez a kérdés nagyban attól is függ, hogy milyen kapcsolatban vagy anyukáddal, hány éves vagy, ő dohányzik-e, stb.


Nagyon sok embertől hallottam, hogy ameddig tiltották nekik, addig annál jobban csinálták és több kárt okoztak, amikor engedték a szülők, hogy otthon is cigizhessen, lehet, hogy kevesebb fogy. Egyes megítélések szerint ezek felelőtlen szülők, mások szerint megpróbálnak valamit alakítani, hogy mindkét félnek "jó" legyen...


Attól is függ egyébként, hogy hány éves vagy, mert elméletileg 18 év után már te is meg tudod magadnak vásárolni, de ha ilyen 14-15 év körüli vagy, akkor szerintem anyukád biztosan azt fogja mondani, hogy hagyd abba. Egyébként mondhatod azt, hogy egyik osztálytársad nálad hagyta, mert a múltkor is átkutatta az anyja a táskáját, neked semmi közöd hozzá és a mai nappal ünnepélyesen megfogadod, hogy ez volt az utolsó... :) (most én is megpróbálom abbahagyni, tehát nem könnyű :S)


Mindenképpen próbálj puhatolózni anyukádnál, hogy mi erről a véleménye, hogy gondolja és meglátod, hogy reagál, de lehetséges, hogy nem lenne a legcélszerűbb ezzel indítani, hogy vegyen, mivel valószínűleg ha talált nálad, akkor volt rá pénzed... :P


Remélem, valamit tudtam segíteni neked! Majd írj, hogy mit döntöttél! :)

2011. ápr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

egyszer osztálytársamnál hagytuk a táskánkat és az anyja belenyúlt a táskánkba. nem talált semmit persze. de az oszt.társam másnap már előállt a sztorival hogy én miket irogatok a füzetembe meg milyen levelek vannak a táskámba, merthogy az anyja megnézte. na akkor annyira kikészültem..

1. nincs jobb dolga z anyjának ?

2. miahalálkócosf.száéért kell ilyeneket kitalálni bazzeee ?? élénk a fantáziád? hütsd le.

3. azután meg hogy én kivettem a cigijét a táskájból és átraktam az enyémbe....álmodik a nyomor, a kistetű deuttállom azóta is

2011. ápr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Ne légy ilyen mafla!

Ez a te magánügyed,anyukádat ne traktáld.

Mit képzelsz magadról??

Gondolod,hogy büszke rád?

2011. ápr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha 15-6 év alatt vagy,akkor semmiképp sem,mert a végén még pofon is vághat egy ilyen kérdés miatt!
2011. ápr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szokj le vagy évekkel rövidebb lesz az élettartamod.És ha ilyet kérdeznél anyádtól,borzasztóan elszomorítanád.Elég sz*r érzés lehet neki hogy a fia cigarettázik!!!
2012. júl. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!