Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Be lehet kábulni hosszabb...

Be lehet kábulni hosszabb időre a vízipipától?

Figyelt kérdés
Én 14 éves gyerekeknek milyen ízesítésű dohány ajánlott?
2009. márc. 2. 14:53
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Sorry..... (És)
2009. márc. 2. 14:54
 2/16 anonim ***** válasza:
Én a pofon ízesítésűt javaslom, ha mindenképpen szükséges, és a nikotin éhség nem csillapítható észérvekkel.
2009. márc. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Természetesen be, hiszen ott füstöt szívsz a tüdőbe, előbb-utóbb oxigénhiányos állapot lép fel. Ha az ember ügyes, még el is ájulhat.


14 évesnek igazából semmilyen dohány nem ajánlott, de olyat teszel bele, amit akarsz, majd kitapasztalod melyiket szereted.

2009. márc. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

ha sima dohány van benne,akkor csak akkor lehet bekábulni, ha nagyon rövid idő alatt sokat szívsz bele..de az is vagy fél perc.. és azérrt tkábaságnak nem nevezném:P

ha füvet raksz bele pipadohány helyett, vagy víz helyett vodkát, v egyébb szeszes italt, akkor viszont belehet kábulni hosszabb időre is:D a füveset csak mesélték, a vodkásat próbáltam:D

egy 14 éves gyereknek bármiylen dohány jó szerintem:) én személy szerint az almásat,és a zsőlőset,valamint a narancsosat ajánlom. Mellé lehet tenni mentolosat,ded zat kicsit:) nem lesz tőle semmi baja

2009. márc. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

nem úgy gondoltam, hogy teljesen beállni, de azért mégis kicsit kábulni:D


szerintem a vegyes gyümölcs nagyon fini:P

2009. márc. 2. 15:01
 6/16 A kérdező kommentje:
köszi szépen.. a vodkát nem arra pazarlom.. inkább megiszom:P:P de tejjel nem büdösödik be? esetleg ouzo?
2009. márc. 2. 15:02
 7/16 anonim ***** válasza:
ha a szülőket zavarja, akkor szivd csak hetente 1x 2x a haverokkal... az is elég tud lenni ha elszivtok v 3at:D
2009. márc. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
tejjel?? hát ki mondott iylet h tejet önts bele?:D
2009. márc. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
persze, egy héten 1× v. 2× bőven elég...... a szülőket nem zavarja, mert ők is dohányoznak
2009. márc. 2. 15:04
 10/16 A kérdező kommentje:
olvastam, hogy például tej+eper=joghurt íz
2009. márc. 2. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!