Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Be lehet kábulni hosszabb...

Be lehet kábulni hosszabb időre a vízipipától?

Figyelt kérdés
Én 14 éves gyerekeknek milyen ízesítésű dohány ajánlott?
2009. márc. 2. 14:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ha rendesen takarítod,nem lesz vele gond:) én a vizét teleszoktam nyomni jégkockával..jól lehűti a füstöt:)

a csövet cseréld renmdszeresen, mert egy idő után olyan rohadás ie lesz..:)

2009. márc. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
és hogy kell tisztítani, mert nem kaptam hozzá semmi tisztítót:S és a csövet hogy tisztítsam? nagyon "dzsuvás szokott lenni"
2009. márc. 2. 15:09
 13/16 anonim ***** válasza:

hát józan paraszt ész:)

én ugy szoktam hogy a fa részét a csap alá dugom, a fém részét meg szívom, addig mig fel nem jön teljesen a víz

aztán kifújom.

mindiaddig ismétlen,mig tiszta viz(szintelen) nem jön belőle:)

de amugy vizipipa.eu :)

2009. márc. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köccce
2009. márc. 2. 20:55
 15/16 anonim ***** válasza:
ömm ez érdekes tejről még ne mhallottam... de azt nem értem h és is egykorú vagyok a kérdezővel és 1szer vizipipáztam két almás dohánnyal.. de.. nem kábultam be tőle... mert oké megnyugtatott meg ienek de.. a pipa tuti jól volt összerakva.. meg minden.. esetleg a hőfogó sapka hiánya amit a szénre kell tenni??? annak a hiánya okozhatja h nem kábultunk be?
2009. márc. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én már próbáltam a tejes módszert :D , nem vált , be de vicces volt , a füst sokkal tisztább ( nagyon fehér )volt és ahogy szívtad ki a füstöt a tej buborékjai nem tüntek el. Izileg nem külöbözött .

Nálam ami dohány bevállt : citrom ( ha van szárított citrom héjad akkor dobhatsz is még rá ) szőlő , csersznye ( egyik favorit ) sárga dinye , alma

Beszédülést illetően , hát ... Próbáld ki , hogy szívsz egyet belé kifújod utána megint szivsz de közben nem veszel levegőt ezt 4szer ...:D

Mondjuk az elég fura hogy 14 évesen ezt engedik a szülők....

2009. márc. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!