Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez károsabb lenne, mint a...

Ez károsabb lenne, mint a rendes cigi?

Figyelt kérdés

A hüvelybe dohány helyett 3 az egyben kávét tennék.

Vagy esetleg a dohányba keverek ugyan olyan kávét.


2011. ápr. 13. 14:16
 1/9 szamóca. ***** válasza:

és azt szívod el? és mondcsak: hogy veszed rá a kávét hogy benne maradjon a hüvelybe?:D

mellesleg nem hiszem hogy égne, ha mégis, akkor bizony valószínű nagyon egészségtelen, és rossz ízű is.

2011. ápr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A végébe tettem volna dohányt! :D
2011. ápr. 13. 14:31
 3/9 anonim ***** válasza:
És mégis hogy jutott eszedbe ez a hihetetlenül okos ötlet, hogy elszívd a 3 in 1 kávéport? Ilyen alapon szívd el a mai újságot, vagy a száraztésztát a konyhaszekrényből.
2011. ápr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hú de vicces vagy,hogy rohadjál meg!
2011. ápr. 13. 14:52
 5/9 szamóca. ***** válasza:

kávé ízű cigit akarsz?:D

hát figyelj ha a szűrő és a dohány köz teszel (de ne 3 az 1-bent az nem elg intenzív ízű) akkor lehet hogy olyan íze lesz. de ne vád meg míg égni kezd, azt ne szívd. nem hiszem egyébként hogy lesz tőle bajod ha nem ég.


de az is megoldás lehet ha a szűrő végét kávéba mártod és hagyod kiszáradni... bár nem tudom...

mindenesetre szerintem nem lesz fnom íze:D

2011. ápr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké! Köszi! :D:D
2011. ápr. 13. 15:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért. Hüvelybe teszed a kávét, belenyomod a cigipapírba. A cigipapír végét besodrod és már szívhatod is.
2011. ápr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
en teat szoktam neha(régen)...meg szeretek kotyvasztani...olyan brutal jo dohanyokat szoktam osszehozni hogy az valami elkepeszto...az osztalytarsaimnak arulom már 3 hónapja...250€-ot már bekerestem..
2011. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
WOW! XD
2011. ápr. 26. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!