Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nemsokára THC teszt, mit...

Nemsokára THC teszt, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Vértesztre megyek, valaki tudna mondani módszert, amivel ki tudom sürgetni a véremből és a szervezetemből a THC-t? ugyanis pisi ellen tudom, mit kell, de vérteszt lesz, és az mar bonyolultabb! Fontos! Sürgős!

Köszönöm!


2011. szept. 13. 21:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Miért ellenőrzik le, hogy van-e a véredben THC, ha szabad kérdeznem? Csak mert nem biztos hogy megnézik, sőt..
2011. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Mondjuk legközelebb, ha tudod, hogy vért vesznek tőled, legyél egy darabig tiszta.

XD

2011. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
TE KIPRÓBÁLTAD A MARIHÓNALJÁT? A MARIHÓNALJA ROSSZ, ÉÉÉÉRTEEEEM????
2011. szept. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 greeen ***** válasza:
40%
tépj be te fogyatékos és röhögj az egészen!
2011. szept. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
nem vervetel, hanem drogteszt, a rendorseg fog bekuldeni, ne nezz hulyenek, tudom hogy van kulombseg a szimpla orvosi beutalos vervetel, es a drogteszt kozt :D nameg parezer forint! NA, varom a tanacsokat!
2011. szept. 13. 21:44
 6/21 anonim válasza:
65%

pisit szerezz

adok ha kell

2011. szept. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nézd meg neten, mennyi idő alatt ürül ki teljesen a szervezetből és addig ne füvezz!! A fű nem tesz fizikailag függővé, csak pszichikailag, úgyhogy tudod szüneteltetni egy darabig!
2011. szept. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha arról van szó, hogy elkaptak téged valami kábszerrel, akárhogyan, akkor a hülye magyar jogszabályok szerint még jobban is jársz, ha pozitív lesz az eredményed. Ugyanis, ha pozitív az eredményed, hivatkozhatsz arra, hogy függő vagy, amiért elterelésre mehetsz. Ha nem pozitív, akkor simán lehet hogy dealernek néznek, aztán magyarázkodhatsz. Persze ha kérdezik, hogy mennyit szoktál, meg ilyesmi, arra MEG KELL TAGADNOD A VÁLASZADÁST. Jogodban áll megtagadni, és élni is kell vele, szintén a hülye magyar jogszabályozások miatt.



Ha viszont nem emiatt lett drogteszt, hanem mondjuk azért mert csináltál egy fura balesetet... Vagy mittudomén, akkor hülyék a rendőrök mert a vérből a THC 4-8 óráig, nagyon gyakori használat esetén meg max 1-2 napig mutatható ki. Ezért a vérvételes drogtesztet rögtön a baleset után szokták elvégezni. A vizeletben amúgy akár 1-2 hónapig is kimutatható.

2011. szept. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó tippjei nagyon hasznosak, de én mindenképpen utána néznék ezeknek a szabályoknak, mielőtt mindent erre a lapra tennék fel. (Nem vonom kétségbe egyáltalán az utolsó tanácsait, elég megbízhatónak tűnik és a témában jártasnak.) Csak mondom, hogy nézz utána, aztán tényleg csináld azt szerintem, amit mondott. Remélem megoldódik a dolog!!
2011. szept. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

egykalapalatt.info


minden le van írva:)

2011. szept. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!