Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A napi 10-20 szál cigit 3-5...

A napi 10-20 szál cigit 3-5 szálra csökkentettem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
2 éve gyújtottam rá először, aztán valahogy már napi szinten elszívtam egy fél doboz cigit. Néha 2 dobozzal is... Szombaton már csak 5 cigit szívtam, ma már csak 3-at. A két év alatt kétszer volt olyan nap, amikor egyáltalán nem gyújtottam rá. A mostani 3 szálról hogyan szokjak le? Most lesz pár nyugisabb napom, tehát valószínű, hogy nem ér különösebb stressz. Mit találhatnék ki (a rágón kívül), hogy könnyebb legyen?
2011. ápr. 20. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:

rágó,erőscukor,napraforgó

Nekem amúgy ebből semmi sem jött be!

Úgy kezdtem el leszokni a cigiről,hgy a főnököm nem

engedte meg,h a munkahelyen rágyujtsunk,a szülim előtt nem cigiztem!

Amikor pozítivat teszteltem akkor végleg elhagytam,lassan már 4 éve:))

2011. ápr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a baba iránti vágy segített leszokni (gyerek azóta sincs, de már 5 éve nem bagózok). Már leírtam itt egy párszor, nem jelzett vissza senki, hogy kipróbálta volna a módszeremet, de nekem úgy sikerült, hogy egy hónapig nem tüdőztem le a cigit, csak beszívtam, kifújtam a füstöt. Valahogy kimehetett a nikotin a szervezetemből, mert egy hónap után minden kínlódás nélkül letettem. Nem voltam elvonási tüneteim, semmi.
2011. ápr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt kipróbálom. Nem biztos, hogy egy hónapig, de ha rágyújtok, akkor kipróbálom, köszönöm! Én is szeretnék babát, de... az még jó 10 év... :S
2011. ápr. 20. 21:57
 4/6 anonim ***** válasza:
megértem, jól csinálod, a baba meg, azt a tíz évet meg is kell még élni
2011. ápr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg a pipázás is jó ötlet lehet, nekem az tudja helyettesíteni a cigit, elmúlik a kattogás. Bár utána meg arról kell leszokni. :)
2011. ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fizikailag fáraszd ki magad,utána nem kivánod egy darabig,na megegy kis kitaRTÁS
2011. ápr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!