Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem bírom már tovább. mit...

Nem bírom már tovább. mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap próbáltam győzködni magam a leszokásrol. este elszivtam az utolsó szál cigim. ma reggel néhány orán át egész jol birtam, aztán mint akit fejbevágtak.sírógörcsöm van, és rámjön rengetegszer az idegbetegség.csapkodok, üvöltök. de nem tudok cigit venni, mert 440ft om van, és szüleim nem adnak 60 ft ot sem, hogy a legolcsóbb 500ft-osat megtudjam venni:'( megfogok bolondulni, és félek hogy még ma odáig eljutok hogy kárt is teszek magamba, olyan nagyon ideges leszek. nincs esetleg valami nagyon ratyi cigi 440ért?
2011. ápr. 26. 20:17
1 2
 1/17 anonim válasza:
fokozatosan kéne leszoknod.
2011. ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
azt hogyan?
2011. ápr. 26. 20:34
 3/17 anonim ***** válasza:
Amikor rádjön a rágyujthatnék,menj el futni.Addig fuss mig ki nem köpöd a tüdőd,utána egy jo darabig nem akarsz majd rágyujtani.Idővel elmulik az idegesség is a pénzeden meg vehetsz mást.
2011. ápr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
:(
2011. ápr. 26. 20:59
 5/17 anonim válasza:
például megállapítod mennyit szívsz naponta, aztán minden héten eggyel kevesebbet szívsz mint az előzőn. plusz segíthetnek egyéb hasznos/nem káros szokások, amiket űzhetsz amikor kéne egy cigi
2011. ápr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
miert nem adnak penzt ? es neked miert nincs? most volt husvet..am hany eves vagy h nem tudsz osszekaparni 60 forintot? jah es ha nincs más lehetoseg lopj a szuleidtol..
2011. ápr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

te utolsó ne biztasd lopásra.


kérdező neked meg azt mondom én több mint 3 hete nem gyújtottam rá. pénzem is van rá és az ismerőseim is adnának. 5 év cigit egyszerűen abbahagytam úgyhogy nem tudom mióta cigizel de egy két nap miatt ne rinyálj.én nem is éreztem az elején elvonást csak dührohamaim voltak :P

2011. ápr. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ne a cigiről próbálj meg leszokni hanem a vágyaidat próbáld meg kontrolálni . Ha semmibe nem tudsz mértéket tartani jó eséllyel lehetsz később perverz, játékgépfüggő, alkoholista, adott esetben drogos. Nem a szer tesz függővé hanem a gyenge akarat. Amúgy meg ha tényleg a cigiről akarsz leszokni ne egy két napba gondolkozz. Képzeld el magad hónapok múlva hogy már csak kiröhögöd ezt az állapotot mikor 60 ft-on sírtál hogy mérgezhesd a tested. És azokat az embereket is kiröhögheted akik hasonlóan szenvednek emiatt a hülyeség miatt. Én is próbálkoztam a cigivel, napi 3-4 szálig mentem csak el mert éreztem hogy ez nem oké. Nekem így sikerült még idejében abbahagynom.
2011. ápr. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
megy fel az ára nagyon brutálisan. és jobban örülnék annak ha ruhákat vagy egyéb hasznosabb dolgokra költhetném a pénzem. nem, nem tudtam összekaparni..pedig kipakoltam mindenkinek a zsebét, és semmi aprót nem találtam... nagyon fogyott a pénz igy husvétra, mert nővérem ballag, és arra áldozták a pénzt. habár nővéremtől tudtam kérni csupán azt a 60 forintot, remélem még lesz 500 ért golden gate.. jobb mint a semmi, de muszálj lesz leszoknom... 2 éve cigizek..
2011. ápr. 27. 11:03
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem már a goldengate is többe kerül.
2011. ápr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!