Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szoktál le? Mennyi idő...

Hogyan szoktál le? Mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
azoktól kérdezem akiknek nem a mozdulat hiányzik
2011. ápr. 22. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
2010 december utolsó napján éjfél előtt szívtam el az utolsót, azzal a mondattal hogy csókolom. 2 évig cigiztem. azóta se gyújtottam rá xd
2011. ápr. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oké de van olyan aki több mint 10 év után szokott le és nem a mozdulat hiányzott?
2011. ápr. 23. 00:03
 3/8 anonim ***** válasza:
2011. 02. 11. 14 évnyi dohányzás után :D Jelenleg úgy állok, hogy gyűlölöm a cigit :D SOHA TÖBBET NEM GYÚJTOK RÁ...fújj!
2011. ápr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én terhesen,orvosi javaslatra, az "ugye dohányozni tetszik?"cimű fejezetkor...

Férjem márc.1-jével,az én kérésemre,mivel anyám tüdőrákban haldoklott...

Bátyám és a felesége pedig anyagi érdekekből...gumicukor segítségével...

2011. ápr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5 év után. de még nem biztos hogy leszoktam, nagyon hiányzik és még csak 3 hétnél tartok. és eddig volt már hogy 2 hónapig bírtam és utána kezdtem el újra. ha véglegesen nem is szokok le de legalább nagy szüneteket tartok és valamennyi káros anyag tud ürülni nem csak halmozódik.
2011. ápr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm de én főleg a módszerekre lennék kíváncsi :))
2011. ápr. 23. 14:31
 7/8 anonim ***** válasza:
kitartással szokhatsz le, és egy év után mondhatod hogy kigyógyultál a cigaretta rabságából. Bár ez sok mindentől függ, mennyit dohányoztál, meddig, mikor, és mit, leginkább. Ha megadod ezeket az adaatokat akkor lehet hoyg tudok neked segíteni.
2011. ápr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
18 évesen szoktam rá aztán 20 évesen terhes lettem és leszoktam aztán vissza.Most 33 vagyok és otthon kék sophiane-t szívtam a mostani lakóhelyemen is kéket de annak nem tudom fejből a nevét de kék.
2011. ápr. 29. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!