Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tényleg annyira szennyezett a...

Tényleg annyira szennyezett a Budapesti levegő, hogy a dohányzás a legkisebb gond?

Figyelt kérdés

Hogy mondják, hogy károsítja az ön környezetében lévőket.

Ismerősöm erre azt mondta, lehet hogy valahol Alaszkában egy erdőben igen, de nem Budapesten, ahol annyi kocsi van, hogy csak na, meg gyárak, meg repülők kerozinjai.

Tényleg olyan rossz a levegő, hogy a cigi nem okozakkora gondot, mint hisszük?


2011. ápr. 24. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem, nem pont így van. Tényleg nagyon szennyezett Pesten a levegő de a dohányzás erre csak rátesz egy lapáttal. Szóval ha rossz levegőn élsz és dohányzol egészen biztos, hogy több káros tényezőnek vagy kitéve mint dohány mentesen. De ha falun élnél dohányosan és összehasonlítanád a tüdőd állapotát egy pesti nemdohányossal sztem akkor is a dohányos tüdő álapota lenne a rosszabb. Mert a dohány kátrányt termel a tüdődben és közvetlenül kerül a tüdődbe, a többi káros cucc meg előbb felhigul a légkörben és ezért nem olyan nagy dózisban lélegzed be.
2011. ápr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikusan olyan duma, amit a dohányosok szoktak mondani mentségként. "Miért ne cigizzünk, ha már a levegő úgyis mérgező?" Hányszor hallottam már ezt cigizőktől. Ugyanolyan, mint az, hogy "miért ne mérgezzem magam, valamiben meg kell halni."
2011. ápr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ez csak egy olcsó kifogás, mert más már nem tudnak felhozni a hülye dohányosok. engem igen ZAVAR h mellettem cigiznek. az autós meg nem fog az arcom elé tolatni h oda eressze a kipufogófüstjét...
2011. ápr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ezt a donányosok találták ki. persze, hogy nem egészséges, mondjuk egy forgalmas út mellett pl.sétálni a csúcsforgalomban, de ha még cigizel is, az plusszban jön hozzá. pont, hogy épp elég méreg van cigi nélkül is, amit nem lehet kivédeni, akkor minek még szándékosan is ?
2011. júl. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!