Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egyre jobban szédülök a...

Egyre jobban szédülök a cigitől, vajon miért? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem rég kezdtem el dohányozni, azt olvasom mindenhol, hogy az elején természetes, ha valaki szédül - csakhogy! Nálam először semmi ilyen nem jelentkezett! Sőt, kezdtem 0,6-ossal, majd 0,3, most pedig 0,1-est szívok, és csak most kezdett el jelentkezni. :O Mi lehet az oka? Szívás után nagyon rossz és ijesztő..


2011. máj. 3. 17:35
 1/10 tetris ***** válasza:

A szervezeted így jelzi, hogy telítődött a mérgekkel, és már nem tud többet lebontani károsodás nélkül.

Sírva könyörgöm édesanyád nevében: ne bagózz!!!!!!

2011. máj. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tetris: ekkroa marhaságot is réghallottam.


Azért van egyébként mert nem jut elég oxigén az agyadba, nem vészes, két hét és észre sem veszed, viszont az a nagyon gyenge nem is cigi.

2011. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tetris te antidohányos fütyi, anyukád nevében könyörgök: NE TROLLKODJ!!



kérdésre: nemtudom, ilyenről még nem hallottam, nekem úgyvolt h bagóztam, leszoktam, majd mikor megint rágyújtottam, rohadtul szédültem, és azóta nem is tudok normálisan elszívni egy szálat sem:(( Neked nemvolt kihagyás?

2011. máj. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát, igazság szerint 1-2 hetes kihagyások is előfordultak / előfordultak :))
2011. máj. 3. 21:05
 5/10 anonim ***** válasza:

gyengébb cigiből egyébként is nagyobbakat szív az ember...emiatt 1 kisebb oxigénhiány léphet fel....vagy ha sok cigit szívsz,attól is rosszul lehetsz..vagy azért,mert nem rég kezdted!!!! :)

19/L

2011. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nah látod, nemkell kihagyni mert megszívod:DD
2011. máj. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én akkor szédülök amikor hosszu idő után először gyújtok rá, aztán elmúlik. Szerintem is a pillanatnyi agyi oxigénhiány okozhatja, vagy a vérnyomás esik le...
2011. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem is pont ez van! cigizek egy ideje, de egyszer elszívtam egy szálat, és elszédültem nagyon... és azóta is sokszor elszédülök, már az első slukktól! előtte sose volt ilyen
2011. máj. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nemrég kezdtél dohányozni, akkor még nem nehéz leszokni, javaslom, tedd meg mielőbb. Vérnyomás-ingadozás miatt is szédülhetsz, de a nikotin érszűkítő hatása miatt is lehet szédülés. Semmit nem veszíthetsz, ha abbahagyod.
2011. máj. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már abbahagytam azóta. Valójában nem adott semmit.. :)
2011. máj. 7. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!