Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fő tünetek:egész nap szédülök,...

Fő tünetek:egész nap szédülök, fáj a fejem, sokszor álomszerűen látom a körülöttem lévő dolgokat. Nálad is van/volt ilyen? (bővebben lent, fontos)

Figyelt kérdés
Milyen betegséged volt/van?Sikerült kigyógyulni?Ha igen,hogyan?
2011. jan. 5. 17:10
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
és mostanában nehezebben kapok levegőt
2011. jan. 5. 17:16
 2/15 anonim ***** válasza:

Sajnos én sem tudok válaszolni,hogy mi ez.De nekem is ugyanezek a tüneteim.

És még néha azt érzem,hogy kiszáll az erő a lábaimból,és összefogok csuklani.Volt már arra is példa,hogy zajos hangos buszon,vagy helyen amikor sokan beszéltek egyszerre, szédüléssel az is járt,mintha a hangok összefolytak volna( nemtudom értelmesen megmagyarázni.És igen,nekem is ez az álomszerűen látom a körölötttem lévő embereket,dolgokat.

Sajnálom,hogy megválaszolni nem tudom,mitől van..

2011. jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek enyhébb pánikbetegségre utaló tünetek,nekem is hasonlóak voltak.
2011. jan. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

nekem ezen kívül ilyen tüneteim vannak még:hidegrázás,zsibbadás,félelem a haláltól és megőrüléstől,szorongás,izzadás

2011. jan. 5. 17:21
 5/15 anonim ***** válasza:

(17.17)

Igen,igen.És olyan érzésed nem szokott lenni pl.buszon,vagy egy zárt helyen,hogy mindenki téged bámul,nekem ez is előfordul.Amúgy én migrénes vagyok nem tudom ,ezzel lehet -e kapcsolatban.Elég sok fájdalomcsillapítót szedek,de ezeken nem segít.Anyuval,barátaimmal meg nem szeretnék erről beszélni.

2011. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
És még gyomorideg,kezem ,szám,és szememet is sokszor úgy érzem remeg,ráng.
2011. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok,haragudj,hogy ilyen darabokban írtam.

Nekem még ,olyan érzésem is szokott lenni,hogy elvesztem mindjárt az önuralmam ,és elkezdek ordibálni,hogy elég,vagy hogy megbolondulok és nem fogok tudni róla.És ezt nem tudom megmagyarázni,de néha olyan érzéssem van mintha nem a valóság lenne ami történik velem.Nem tudom megmagyarázni értelmesen.

2011. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

nagyon sokmindenben egyeznek a tüneteink

megkérdezhetem,hogy neked mikor kezdődött ez?

2011. jan. 5. 18:04
 9/15 anonim ***** válasza:

Régebben is volt már hasonló.A migrénes fejfájás az körülbelül 5 éves koromban.Nagymamám mesélte,hogy sokszor beszéltem neki 4-5 éves koromban olyasmiről,hogy én mennyire félek ,hogy meghalok nem soká.Bár szerintem ez inkább papám halálának a feldolgozása lehetett.


De ez a szédülés,gyengeség,álomszerűség és egyéb tünetek,körülbelül egy fél éve.De nem egyszerre kezdődött,eleinte csak szédülés,és utána egyre jobban.

Néha azt érzem,hogy rólam beszélnek,nevetnek vad idegenek.

Pedig , sok barátom van,a családomban sincsenek problémák,szeretnek az emberek.És mégis azt érzem senki se tudja átérezni,a gondolatokat amik a fejemben vannak,emiatt pedig úgy érzem nem vagyok normális.

2011. jan. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Öt éve pánikbeteg vagyok.Kinél hogy jelentkezik, egyén függő. Rettentő sok tünete lehet, mire a szakorvos is már megbuggyan a sok-sok panasztól, rábólint mindre, hogy ez bizony pánikbetegség. A kézremegéstől, a zsibbadásig, a hallucinációig, a halálálfélelemig, a heves szívdobogásig és még sorolhatnám minden előfordulhat. Sőt még a vérnyomás is kiugorhat, mint nállam is. Gyógyszert szedek rá, de amikor jönnek a frontok, azok ám nagyon kemény napok tudnak lenni.
2011. jan. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!