Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 13 vagyok és dohányzom....

13 vagyok és dohányzom. Megakadályozza a mellem növekedését? ( mielőtt olyan komikat írnátok (amilyeneket nem kérek), hogy fiatal vagyok a dohányzáshoz stb. ÉNIS TISZTÁBAN VAGYOK VELE ÉS MINÉL HAMARABB PRÓBÁLOM LETENNI )

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 17:23
 1/5 tetris ***** válasza:
60%
EGEN! A dohányfüst a szervezet számára egyfajta méreg, ami visszavetheti a fejlődésedet.
2011. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Aha.

10 éves korom óta menstruálok, tehát azóta nőtt a mellem, 12 évesen elkezdtem cigizni és egyszerűen csak megállt.

Plusz bizonyítéknak:

anyu melle 85/D-s a nagyi melle még ennél is nagyobb, megvan 90/E

:))))) cigizz nyugodtan ha kis melleket akarsz. nagyon megéri. büdös leszel, titkolóznod kell, és sok pénzbe kerül, és még a melled is kicsi sza*r marad. hajrá:)

2011. máj. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tyler913 ***** válasza:

Azert eleg durva,hogy a mellnovekedes elmaradasa a fo indok a cigizes ellen,tehat szamodra ez a fontos az egeszben,nem pedig a valoban fontos egeszsegugyi kockazatok.

He,egesz jo 5let lenne ezutan azt irni a cigisdobozokra,hogy "Figyelem! Osszemegy tole a melled."

es lehet,hogy minden tini.csa letenne...


De valaszolva a kerdesedre: a dohanyzas direkt szerintem nem hat a melleid meretere,kozvetetten viszont igen.Mivel altalanosan visszavet a fejlodesben,ha gyerekkent szivod,es az etvagycsokkento hatasa miatt a testzsirod is lentebb van a normalisnal,emiatt a melled is kisebb lehet,mintha nem cigiznel.De mondom,szerintem nem ez a fo gond az egesszel.

2011. máj. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A cigizés, mindenfajta növekedést gátol így a mellét is.

Pláne a zsírszövetek telítődését, ami a mell egyik alapvető építőeleme.


Úgyhogy gyorsan hagyd abba, ha jól akarsz kinézni.

2011. máj. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

nagyon egy elmebetegek vagytok bocsika a szolásért de

attol hogy valaki cigizik attol a mele könyörgöm ugyan ugy nőőőőőőőőőőőőőől !!!!!!!!!!!!!!

2011. máj. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!