Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nincsen rám semmilyen hatással...

Nincsen rám semmilyen hatással a vízipipa, mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig kell pipázni? A szenet milyen távol kell a dohánytól rakni?
2009. márc. 9. 16:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Amikor kifújom a füstöt kaparja a torkomat és köhögök is..
2009. márc. 9. 16:12
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha most ténylegesen a vízipipára gondolsz( nem fű), akkor a szenet pontosan rá kell tenned a dohányra, és rátenni a fedőt.

Nem is lesz rád ez semmilyen hatással, a sima dohányban nincsenek drogok, csak kellemes a füstje, főleg annak, aki dohányos.

Kaparni engem nem szokott, nem tudom mitől lehet, de próbáld meg, hogy a szént ketté töröd, és csak a felét helyezed rá.

2009. márc. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sima dohány van benne, mert van ez a széntartó konzol arra szoktam rakni, akkor az nem is kell? és nem kell semmi se a dohány és a szén közé? Nem is kellemes a füstje olyan semmilyen..
2009. márc. 9. 16:37
 4/10 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Én úgy szoktam, hogy alufóliát rárakok a tartóra, amit ugyebár kilyukasztok, arra ráteszem a dohányt, és egy fél szén darabot, amit meggyújtok. Ráteszem a fedőt, aztán szívom, hogy jöjjön a füst, és utána már élvezni lehet.

-A dohány és a szén közé semmi sem kell.

2009. márc. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem milyen ízesítésű és márkájú dohány a megfelelő? Gondolom itt is vannak eltérések a gyártók közt.
2009. márc. 9. 18:34
 6/10 anonim ***** válasza:

Márkára nem tudok mondani semmit, szerintem nincs nagy különbség, de ugye mindenképp ehhez vegyél, ami ilyen ragacsos állagú.

Én a mentolost, eprest, zöld almásat szeretem, de van mindenfelé. Érdemes próbálgatni.

2009. márc. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bnöimmel mindig úgy csináljuk , hogy megtöltöjük vmijen dohánnyal a kerámiát sodrunk alufóliából egy kis kört azt rárakjuk a dohányra majd jöhet megint egy kis alufóia ( ami befedi tejesen a kerámiát ) ezt ugyebár kilyukasztjuk :) majd egy szén amit már begyújtottunk . A az alufólia kör azért hasznos mert így kevésbbé süllyed bele a szén a dohányba és így finomabb lesz az íze
2009. márc. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
több dohányt kevesebb szenet és kész nem kapar és az íze is erősebb
2009. márc. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ó köszönöm.. a dohány tölcsért, h tisztíthatom ha a lyukakba beleszáradt a dohány?
2009. márc. 10. 19:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Kapard le, de részben pont ezért használj alufóliát, így csak azt kell cserélni.
2009. márc. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!