Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szokjak le a cigiről?

Hogyan szokjak le a cigiről?

Figyelt kérdés
Általában mikor ideges vagyok akkor elszívom az összes cigimet és nem tudok leállni róla...
2011. máj. 7. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kidobod, és nem veszel többet, bár ez függ attól is hogy hány éves vagy. Verd el másra a pénzed, én legalábbis így tervezem a leszokást.:)
2011. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernek van olyanja, hogy akaraterő... elvileg neked is.
2011. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Akaraterővel. Sok "segítő" szar van, de a legfontosabb az akaraterő.
2011. máj. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Értékeld át az életedet! Család,rokonok,barátok,ismerősök,stb.

Számítanak ők neked valamit? Ha igen,akkor ugye nem akarod,hogy ott legyenek a temetéseden!

2011. máj. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
..Egy kis olvasnivaló.. Allen Carr: Végre nem dohányzom!
2011. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

én elvileg depis vagyok...

más örömöm nincs csak a cigi de tudom hogy le kéne állni róla...

volt már hogy direkt nem vettem de akkor jött a kézremegés, fázás, rosszullét...

2011. máj. 8. 15:45
 7/11 A kérdező kommentje:
más örömöm nincsen
2011. máj. 8. 15:45
 8/11 anonim ***** válasza:

Allen Carr: Végre nem dohányzom könyve nagyon jó!

Én már több mint egy éve leszoktam a cigiről pedig egy átlagos nap elment egy doboz, bulin meg 2-4.

Elárulok egy titkot ha nem cigizel nincs elvonási tüneted, azt csak Te képzeled be magadnak! Nekem az első hét volt kemény, utána már szinte nem is gondoltam a cigire!

2011. máj. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én tudok nektek tuti tippet mondani ami tényleg hatásos, és semmi nikotint nem tartalmaz!!!!!!!!!!


[link]


Ezt!!!!


Sztorim röviden:


Én annó 12éves lehettem mikor anyumtól csórtam 1 szál kék helikont :) 1,5 napig voltam olyan rosszul tőle, hánytam, szédültem, fejem fájt.. minden bajom volt.. aztán mégis rászoktam :/ most 2 hete szedem a kudzu tablettát, kezd elégé hatásos lenni, kezdek arra rájönni hogy minek cigizek? És 1re kevésbé kívánom, szóval ezt csak ajánlani tudom mindenkinek!!!! 4800ft 90 szem.. ha elfogy a 90 szem, még azért 1el nem árt venni, 1re kevesebbet szivok, egyszerűen nem kell, minek. napi 5-6 szálat elszivok még de napi 1 dobozzal szivtam amíg nem szedtem, és hiszek benne! Tényleg jó, átmentem mindenféle tapaszon, nikotinos rágón, e-cigin.. mindenen és nem tudtam leszokni.. ez ténylegesen jó!!

A nikotin függőségtől tényleg megszabadít, csak rendesen kell szedni.. a megszokásról viszont az embernek kell leállnia!! Ez tény ! :)

2011. máj. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És természetesen lehet cigizni mellette, egy 2 hét viszont kell míg a nikotin hiánytól megszabadít!! A megszokásra nincs gyógyszer, vagy megállod vagy nem, de nikotin hiánya nem lesz senkinek ha ezt szedi ! Én napi 2-3 szemet szedtem nem napi 1et, és tényleg működik amit írnak! Megéri!
2011. máj. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!