Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 12 évesen egy szál cigaretta...

12 évesen egy szál cigaretta mennyire káros?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 21:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Naponta, vagy az, ha kipróbálják 1×?
2011. máj. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
NAGYON!! NECSINÁLD!!
2011. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Károsabb mintha nem gyújtanál rá...
2011. máj. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem naponta, csak most egyszeri kipróbálásra
2011. máj. 9. 21:43
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Azt ugye tudod hogy nem leszel tőle nagyobb? Mindegy lány vagy-e vagy fiú, akkor sem. Én 15 éves vagyok, lány, és nagyon nem imponál, mikor valaki akár srác, akár csaj fújja felém a füstöt, pedig én nagyobb vagyok nálad:).
2011. máj. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért káros, mert a legtöbb rászokás úgy kezdődik, hogy "csak ezt az egyet." Aztán lassan észreveszed hogy nincs megállás.
2011. máj. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Életedben egyetlen 1 szál cigibe nem fogsz belehalni, csak akkor, hogyha megtetszik és rászoksz. Én is kb. ennyi idősen próbáltam ki, majd megfulladtam tőle, nem is tetszett, azóta sem cigizem. Nem is szeretem, ha vki cigizik, mert tök felesleges és gusztustalan
2011. máj. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azért vártam 16 éves koromig a cigaretta kipróbálással amúgy többet még a kezedbe se vegyed mert így fogsz rá szokni minél többször akár heti vagy napi 1szer elszívsz annál jobban fogod igényelni, szóval ez volt az első és utolsó hogy kezedbe vetted ha jót akarsz, nehogy úgy járj mint a legtöbb fiatal köztük voltam én is hogy már napi szinten veszem a cigarettát szívom és egyszerűen nehéz leszokni. Nagyon nehéz leszokni róla tudom át estem már ezen 19 évesen csökkentettem folyamatosan végén már heti 1 szál volt amit elszzívtam most 20 évesen már jó 4 hónapja nem nyúltam cigarettához nagyon nehéz leszokni még most is elszívnék 1et de nem tehetem.
2011. máj. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem hogy 12 évesen, nekem is káros pedig én majdnem dupla vagyok.És épp leszokóba vagyok, szedem a kudzu tablettát és egyre kevésbé kívánom a cigit, szóval bízom benne hogy sikerülni fog leszokni!
2011. máj. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm olyan kora óta cigizik, nincs is több 170 cmnél, fiú létére. Egyébként egy kirpóbálás az még semmi, annyi füst a tüdődbe megy simán hetente, feltéve ha bpn laksz.
2011. máj. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!