Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az elektromos cigaretta...

Az elektromos cigaretta tényleg nem káros?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam,hogy egyeltalán nem,hiszen kátrány nincs benne,szén-monoxidot nem tartalmaz ,illetve lehet bele venni olyan patront,aminek nincs nikotintartalma.

De egy valamit azért még kérdeznék. Ha az csak pára ami füstnek látszik,akkor, hogyan lehet visszafújni? Nem kéne vízzé változnia?


2011. jún. 28. 19:49
 1/4 anonim válasza:
Viszont nikotin van benne ami ugye nem túl egészséges. Valoban van nikotin mentes. Orvos és ember társadalmat is megosztja káros-e és mennyire.Párának hivják sokan mive igy a legközelebbi jelző arra nézve hogy egy folyadék hő hatására füsté,gőzzé, párává alakul
2011. jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem _annyira_ káros. De a hosszú távú hatásairól még semmit nem tudunk.
2011. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A hagyományos cigiben több, mint negyven(!!!!) rákkeltő anyag van!

Az e-cigiben "csak" nikotin található, semmi más, így mondhatni, hogy nem káros... (annyira)

Van 0 mg-os patron, ami már nem tartalmaz nikotint sem, így olyankor már csak a mozdulat van meg a cigizésből. :)

Azt én sem tudom, hogyan lehet a vízpárát kifújni, de nekem ez a e-cigi segített leszokni a rendes cigiről. :D

2011. júl. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 armoon válasza:

Ahagyományos cigiben több mint 4000 káros anyag van. Van azért az ecigiben is de nem annyi

[link]

2012. jan. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!