Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Havi egy doboz cigi az normáli...

Havi egy doboz cigi az normális mennyiség?

Figyelt kérdés
Ahogy észrevettem, kb. egy doboz cigi egy hónapig elég. Nem dohányzom túl sokat, de nem-tudom hogy általában havonta mennyit szoktak. Te havi hány szál/doboz cigit szívsz?
2011. máj. 10. 18:24
1 2 3 4
 1/32 mate0117 válasza:
52%
ez valóban a számtech/ programok témába tartozik...
2011. máj. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
51%

Semennyit, és nem cserélnék tüdőt senkivel aki csak napi 1 szálat szív azzal sem! Amikor elmentem szórakozni egy diszkóba barátokkal, szenvedtem mert marta a torkom és fulladoztam. Nem értem mitől "menő" hogy a tizenéves majdnem gyerekeknek folyton a kezükben lóg a cigi, attól nem lesz valaki felnőtt...

Szóval, válaszolva kérdésedre, a normális mennyiség 0 szál lenne. Ha te ilyen keveset szívsz, akkor simán le is tudnál szokni róla. Vagy nem akarsz?

2011. máj. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 mate0117 válasza:
0%
jaja....nem kéne semennyit...
2011. máj. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
72%

Ez pont havi 1 dobozzal több a normálisnál!

Magyarországon még mindig az számít "menő"-nek, aki füstöl, ahelyett, hogy inkább a dohányzásmentes élet lenne a példa.

2011. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 tetris ***** válasza:
26%
A normális mennyiség a havi nulla doboz cigi.
2011. máj. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
az nem sok, annál, aki dohányos, de szokj le minél hamarabb, mert ha csak ennyit szivsz, még könnyű lehet leállni vele!
2011. máj. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem sok, van aki havi 30, de van olyan aki havi 60 doboz cigit is elszív. Nem vészes, nem valószínű hogy a pénztárcádon kívül más is károsodna, nyugi. Csak ne ilyen olcsó vackokat szívjál:) mit szívsz egyébként?
2011. máj. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
nekem a napi 1 volt a norma :S
2011. máj. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
sokáig kék pall mall- szívtam , de aztán hiányzott valami erősebb minőségi dohány, azóta arany/piros marlboro-t inkább arany, de ha nincs akkor piros
2011. máj. 10. 21:20
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Havonta elég neked egy doboz cigi??? Aaaaz igeeen! Irigyellek érte! :) Nekem naponta megy egy fél doboz, úgyhogy ehhez képest kifejezetten király mennyiség. :)
2011. máj. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!