Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Havi egy doboz cigi az normáli...

Havi egy doboz cigi az normális mennyiség?

Figyelt kérdés
Ahogy észrevettem, kb. egy doboz cigi egy hónapig elég. Nem dohányzom túl sokat, de nem-tudom hogy általában havonta mennyit szoktak. Te havi hány szál/doboz cigit szívsz?
2011. máj. 10. 18:24
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés!!!
2011. máj. 15. 18:41
 22/32 A kérdező kommentje:
vagyis! ... BOCSÁNAT ez kérdés volt, de minek írsz akkor? tudom hogy sokan nem dohányoznak!!! de most éppen arra voltam kíváncsi hogy aki cigizik, az mennyit!
2011. máj. 15. 18:44
 23/32 anonim válasza:
100%
Ugyanmár szálljunk le arrőla témáról, hogy nem kell semmit cigizni. Csak egy kicsit kell körülnézni a világban és ezernél is több drogost meg alkohilistát látsz. Nekem az a felfogásom ,hogy inkább cigizzen (egye fene), de ne drogozzon. Az tönkre teszi az életed. Nem mondom, hogy nem lehet kigyógyulni belőle, de nehéz. A cigi csak lerövidíti az életedet.
2011. máj. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
ez a beszéd!!! Egyszer élünk !
2011. máj. 15. 20:25
 25/32 anonim ***** válasza:

"Ugyanmár szálljunk le arrőla témáról, hogy nem kell semmit cigizni"

OK. cigizzen, de valami búra alatt. Nemdohányzóként ne kelljen a füstöt szívnom!

2011. máj. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

"Ha te ilyen keveset szívsz, akkor simán le is tudnál szokni róla."



Rá sincs szokva... 1 dobozban 19-20 szál van márkától függően.... Egy szálat sem kéne szívnia... Én sajnos 8 éve dohányzom (napi 1 doboz) és egyelőre kevésnek bizonyul az akaraterőm, de rajta vagyok az ügyön, hogy leszokjam...

2011. máj. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
12%

cigizzen, s ne nézze az utcát, parkot, buszmegállót gyakorlatilag MINDEN közterületet hamutartónak.


A f@szom tele van vele, hogy a BUNKÓ BUGRIS BALFÉK bagós büsösszájó faxalapok MINDENHOVA szanaszét szorják a mocskukat.


DÖGÖLJENEK MEG! Nincs egy négyzetméter a városokban, ahol ne lenne elszürt bankó csikk.


ez van bunkócsakáim.

2011. máj. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Utolsó: maximum te vagy a bunkó, a nyelvezeted mindent elárul, nah meg az is hogy általánosítasz. Lehet hogy én dohányzok, de mégis ezt kultúr modjára teszem. Könyörgöm, hagyjátok már a dohányzókat élni, úgy is kevesebb ideig élnek elvileg, aki meg bunkó azt nem vitatom, rá kell szólni, odébb kell küldeni. Ellenben te sem vagy különb, ezek szerint engem is zavarhatna hogy Te milyen vegyszereket használsz, hajtó gázas dezodort használ, autóval jársz stb. Meg gondolom napi egy liter 100%-os sűrítményű gyümölcslevet iszol, reggel-este egy almát eszel. Szóval legalább 180 évig élsz majd, csak én ilyen rohadt egy világban nem akarok addig élni, elég nekem az egyes nélküli szám is:) Hja, és odaírhattad volna hogy tgisztelet a kivételnek. Bár én magam dohányzok, de próbálom az ismerőseimet leszoktatni róla.
2011. máj. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
és kérlek ne általánosíts, mert én nem szoktam eldobálni a csikket!
2011. máj. 16. 20:03
 30/32 anonim ***** válasza:

A drogos és az alkoholista csak magát szennyezi. Míg aki füstöl az minden körülötte levő embert, állatot, mindenkit. Ha akarom, ha nem szívnom kell!

De alapjában igen, mindenki úgy öli meg magát ahogy akarja, csak ez mást is károsít, ébresztő!

2011. máj. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!