Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mire jó, hogy cigiztek? Ettől...

Mire jó, hogy cigiztek? Ettől nagyobbnak érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 16:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem ugyan úgy 175 cm vagyok. :D Viccet félretéve én például a stresszt oldom vele, bár szeretnék leszokni még nem sikerült!!!
2011. máj. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Kérdés nem az hogy miért cigiznek,hanem hogy hogyan váltak függővé:D
2011. máj. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 dellfil ***** válasza:
64%

Kedves "kérdező" ez ízléstelen "kérdés" volt.

Gondolom érzed, miért. Ha nem, úgy is hiába magyaráznám el.


dellfil

2011. máj. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem elcsépelt már ez a kérdés? Bár egy újszülöttnek minden vicc új...
2011. máj. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%

az utolsónak nagyon igaa van, most éppen tele a tököm, ezért beírom hogy csak.



csak.

2011. máj. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
én igen, mert 196 cm vagyok.
2011. máj. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
Te lehet hogy nagyobbnak éreznéd tőle magad, biztos ilyen rajpujáró divat majmok közé tartozol. Ellenben nem azért van ray ban napszemüvegem hogy nagyobb vagány legyek, nem azért cigizek hogy nagyobb vagány legyek. Szimplán nekem ez egy életérzés, szeretek cigizni, é sőgy élem a világom ahogy. Így kell engem elfogadni, de te biztos cask azért cigiznél hogy ne nézzenek ki a sorból.
2011. máj. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolónak nem irigylem az alacsony IQ szintjét :D
2011. máj. 15. 19:50
 9/15 anonim ***** válasza:
nemtom... a nagymamám cigizik és kétlem hogy azért hogy nagyobbnak látszódjon, bár igaz: elég alacsony
2011. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én nem érzem magam nagyobbnak tőle.Ha az olyan 18 év alatti serdülőkre gondoltál,akik a többiek dohányzása miatt szoknak rá,hogy ne maradjanak ki a társaságból: akkor bizony így kellett volna feltenni a kérdést.Mert egyetlen 18 év feletti sem érzi magát nagyobbnak a cigizéstől,egyrészt,mert már legálisan vehet dohányárut,másrészt,mert (remélhetőleg,de nem mindenki)már eljutottak egy olyan érettségi szintre,hogy nem így fogják fel a dolgokat.


Mire jó?Tulajdonképp mondhatnám,hogy megnyugtat,de csak a nikotin utáni vágy okozta feszültséget csökkenti.Vagy hogy élvezet,de amíg nem szoktam rá,nem volt az.


22/L

2011. máj. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!