Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A cigi abba hagyására a...

A cigi abba hagyására a kudzu-t hallottam. Valaki próbált már ennek a segitségével leszokni? S hol kapok győrben?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Nah akkor most mondok neked valamit! :)

Először is...


Én elkezdtem szedni, lassan 1 hónapja, valóban jó, és igen segít a leszokásban, de egy minimális akaraterő kell hozzá, akaraterő nélkül ugyanúgy cigizel... a tabletta maga nem szoktat le, kb olyanok fognak rád törni gondolatba,hogy: "Most ezt a cigit vajon minek gyujtom meg?" Meg úgy nem fog jól esni a cigi.. ennek az az oka, hogy ugyanaz a hatása mint a nikotinnak, hogy dopamint termel az agyba.. és az üres receptorokat megtölti, ezért nem fog az agyad a cigin járni.. nemrossz cucc, aláírom jó találmány, és lehet van benne valami, de akaraterő nélkül én speciel még most is cigizek.. de én nem azért mert húú de pangok.. igazából annyi a lényege a kudzunak hogy nem pangsz.. viszont az agyadat saját magadnak kell átállítani, tehát a megszokásról neked kell leszokni, arra nincs gyógyszer!! Nikotinhiány ellen tényleg jó, és nem leszel tőle rosszul mint pl a nikotintapasztól..

Én speciel 1 hónapja próbálok leszokni, de az nem igaz hogy ezzel 30 nap alatt leszoksz.. ha van akaraterőd akkor igen! de ha nincs akkor sajnos nem fog menni.

2011. máj. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pl én felcseréltem a szokásomat is.. reggel reggelizek és csak azután gyujtok rá.. nagyon sokszor nem esik jól mióta szedem a kudzut.. és igy egyre kevesebbet szivok, most napi 4-5 szál.. eleinte szivtam 1 dobozzal.. tehát van benne valami.. de akaraterő mindenféleképpen kell.
2011. máj. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jaja:)
2011. máj. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 1 hónapja szedem a Kudzu kapszulát, lassan úgy éreztem, feleslegesen. Tegnaptól érzem úgy minden rágyújtásnál, hogy miért kell ez nekem. Nem esik jól. Holnapra tűztem ki a "szabadulás napját". Gyógynövényes vagy bio boltban érdemes keresni, de interneten lehet rendelni. Sok sikert!
2011. máj. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez van, de te is cigiztél mellette utolsó? Ugyanezek a hatások vannak nekem is, hogy minek szívom, nem esik jól sötöbö.. de ez olyan jó 3 hét után jött elő! Szóval igenis megerősítem hogy van a kapszulába vmi!!!
2011. máj. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Úgyhogy megerősítem a dolgot én is!! Baromi nehéz leszokni ez tény, de aki akarja megcsinálja, és rengeteget segít a kudzu!!! Agyilag rengeteget, a függőséget meg lekell győzni, a megszokokásra gondoltam, azt nem lehet semmiféle gyógyszerrel befejezni!!
2011. máj. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jah és ha szeded 30 napja még ajánlott 2 hónapig szedni.. mennyit szedsz előttem lévő? 3x1?
2011. máj. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én igen, és nekem sajnos ezzel sem sikerült. :(
2011. jún. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sikerült leszoknotok végül? Ahogy olvastam érdemes többet szedni mert direkt írnak rá kevesebbet mert a kormány nem engedélyezi. Amire napi 1 kapszula van írva abból toljatok be 3x1-et de szerintem mehet 3x2 is max fosni fogtok.
2015. aug. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Napi 1 dobozzal szívtam. Lassan 3 éve kezdtem el szedni a kudzut. Eleinte 5-6 db-ot szedtem, miközben ugyanúgy elszívtam a doboz cigit is. Időközben egyre kevésbé kívántam meg a cigarettát, mert hányingerem lett tőle. Amikor eldöntöttem, kb egy hónap után, hogy nem gyújtok többé rá, mindig bevettem egy kapszulát, ha elindultam a cigiért. Kb egy hétig napi 10-15 db-ot vettem be. Egy hét után , ha az utcán dohányzott valaki már hányingerem volt. Ma már csak ritkán veszek be pár darabot, cigi azóta sem volt a számban.
2021. márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!