Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért köhögök ennyire?

Miért köhögök ennyire?

Figyelt kérdés

1,5 éve dohányzom, de az elmúlt 4 hónapban már nagyon erőteljesen köhögök. Na de ennyire? Barátaim nem köhögnek szinte egyáltalán akkor ez most mért jött rám? Pedig nem szívok többet sőőt gyengébbet mostanában. Azon kívül hogy tényleg le kéne tenni valami egyéb tanács okosság? Köszi!

F/20


2011. máj. 22. 01:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérlekszépen én már annyit köhögtem mostanában, hogy... azt nemtudom leírni. Barnát is köpök reggelente főleg. Viszont 1,5-2hete ráhagytam a cigizést és nem köhögök egyáltalán. Viszont a sok kátrány folyamatosan ürül ki a szervezetemből... Szerintem hagyd rá, rossz szokás. Most vagyok elvileg a legnehezebb stádiumban, a 2ik héten... Tényleg nagyon kívánom a cigit, de nem fogok rágyujtani.
2011. máj. 22. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nemhiszem, hogy 1,5 év alatt ilyen dolgokat okoz, én 3 évig szívtam, de soha semmi bajom nem lett, spanom már 6 éve szívja szintén semmi baja sincs. Attól függetlenül nem éri meg kísérteni a sorsot, lehet a te szervezeted sokkal rosszabbul reagál rá, hagyd el tényleg.
2011. máj. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak fél éve szívom, de dettó!
2011. máj. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mintha csak magamat olvasnám, de én piros marlborot szívok. te mit szívsz? narancs pali?
2011. máj. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meg mintha 13 éves tinip*csák válaszait olvasnám. Fél év alatt még kise alakul igazán a cigi utáni vágy de a menőzés az látom nagyon megy
2011. máj. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek az utolsóval.
2011. máj. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!