Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzás miatt köhögök?

A dohányzás miatt köhögök?

Figyelt kérdés
Általában napi 4-5szálatszívtam, volt kéthét amikor fél doboz ment el egy nap, most már inkább napi 1-2 probálom lerakni a cigit. Viszont elég sokat köhögök inkább reggelfelé de öszze vissza. Vagy köze lehet a sok hideg csapviznek? Orrom is folyik.
2010. jún. 30. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha az orrod is folyik akkor nem feltétlenül a cigi miatt.:)

De a cigizés sem jó a tüdőnek..szóval..:S

De szerintem azért van valami köze hozzá a víznek is...:)

16/F

2010. jún. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem a cigitől van, alig dohányzol, 3 éve dohányzom napi másfél dobozzal tolok el és nem köhögök tőle
2010. jún. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pollenallergiától vagy akár refluxtól is lehet a köhögés... a bagót a te esetedben gyakorlatilag kizárnám, mint okot...
2010. jún. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem oktatni akarlak, csak megosztani egy tapasztalatot. Amíg én is dohányoztam kb 1-2 év és én se szívtam többet nálad és elkezdtem köhögni szárazon vagy váladékosan minden bajom volt, hogy tuti valami tüdőrák, még röntgenre is elmentem. Most már jó ideje nem gyújtottam rá és már nincs ilyen parám. Te is olyan keveset szívsz, hogy simán el tudod hagyni. Mindenkire máshogy hat a cigi, valaki egész életén át szívja, van olyan akinek meg 10-15 év múlva azt mondja a doki, hogy gond van. Most, hogy nem cigizek sokkal szabadabbnak érzem magam. Rájöttem milyen kiváltság nem dohányozni.
2010. jún. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem csak a tüdőnek árt a cigi, hanem az egész légútnak.

amúgymeg lehet hozzá köze. nekem is volt ilyen... de most allergia szezon van, szóval lehet attól is.

2010. jún. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!